To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Forum informacje ogólne - Implanty zębowe

hella - 2019-05-19, 09:54
Temat postu: Implanty zębowe
Czy jest tutaj osoba która zdecydowała sie na wszczepienie implantu?

Ile to kosztowało i ile trwa zabieg?

marika34 - 2019-05-24, 07:58
Temat postu: Re: Implanty zębowe
hella napisał/a:
Czy jest tutaj osoba która zdecydowała sie na wszczepienie implantu?

Ile to kosztowało i ile trwa zabieg?


Miałam wstawiony implant. Jesli chodzi o cenę to najlepiej jeśli dopytasz sie na miejscu o to bo zależy to od rodzaju wstawionego implantu ( jest wiele systemów implantologicznych). Polecam studio medycyny estetycznej na Batorego w Krakowie. Dysponują nowoczesnym sprzętem co powoduje, że zabiegi są bezbolesne. Podejście do pacjenta jest na niespotykanym poziomie gdyż każdy zabieg jest robiony bez pośpiechu oraz z wysoką starannością i dbałością o szczegóły. Zabiegi są bezstresowe ze względu na miłą atmosferę oraz miłe podejście do pacjentów.

https://studiose.med.pl/licowki-porcelanowe/

regis - 2019-07-02, 11:33
Temat postu: Re: Implanty zębowe
hella napisał/a:
Czy jest tutaj osoba która zdecydowała sie na wszczepienie implantu?

Ile to kosztowało i ile trwa zabieg?


Polecam zastanowić się nad wstawieniem implantu... .Z jednej strony wydaje się to bardzo ciekawe bo praktycznie odzyskujesz swoje uzębienie....

Z drugiej strony musisz sobie uświadomić ze organizm może odrzucić implant oraz ten implant możę Ci sie nie przyjąć. Czego nie życze na pewno.

bonka - 2020-01-06, 07:43
Temat postu: Re: Implanty zębowe
hella napisał/a:
Czy jest tutaj osoba która zdecydowała sie na wszczepienie implantu?

Ile to kosztowało i ile trwa zabieg?


Ja się zdecydowałam na wstawienie sobie impalntu w miejsce jedynki. Jedynka była martwa co było skkutkiem źle przeprowadzonego leczenia ortodontycznego. NIe moglam sie na nia patrzeć bo była przeleczona kanałowo i potem zaczęła ciemniec. Zdecydowałam się z tego powodu na implant plus dodatkowo licówki po bokach. I obecnie mam prawdziwie hollywoodzki uśmiech.

Wstawiałam w klinice K2 dental w Gdańsku. https://www.klinikastomat.../implantologia/ Pan doktor, który wstawiał implant to bardzo przyjazny i profesjonalny człowiek. Doradził odnośnie pielęgnacji i zwrócił uwagę na kilka istotnych kwestii odnośnie ułożenia uzębienia. Cenowo rozsądnie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group