To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Forum informacje ogólne - Plastyka brzucha

hella - 2019-05-19, 09:53
Temat postu: Plastyka brzucha
Na czym polega zabieg plastyki brzucha?

Czy jest tutaj osoba, która się mu poddała?

bonka - 2019-05-20, 12:07
Temat postu: Re: Plastyka brzucha
hella napisał/a:
Na czym polega zabieg plastyki brzucha?

Czy jest tutaj osoba, która się mu poddała?


Ja nie, ale moja siostra się na to zdecydowała. Miała wielki kompleks na punkcie swojego brzucha po ciązy. Bo faktycznie ciąża nie była dla niej korzystna ( nie potrafiła zrzucić kilogramów z brzucha i praktycznie cały czas wygladała jak w pierwszych miesiącach ciąży) . Dochodziła również do tego wisząca skóra oraz rozstępy.

Operacje przeszła 2 lata po porodzie oraz widziałam jak odzyskała pewność siebie. Aktualnie jej brzuch wyglada o wiele lepiej niż przed zabiegiem.
https://www.raczkowska.pl/plastyka-brzucha/

Wykonywała tutaj

Iksior - 2022-07-17, 16:36

Moja koleżanka przeszła taki zabieg i mimo początkowych obaw, finalnie była bardzo zadowolona. Polecam przejrzeć najważniejsze informacje na temat plastyki brzucha np. z artykułów takich jak ten: https://clinicforyou.pl/ile-goi-sie-brzuch-po-abdominoplastyce-rekonwalescencja-po-plastyce-brzucha/. Poszukaj również innych źródeł i zapoznaj się z tematem jak najlepiej. Przy tego typu operacjach ważne jest nastawienie i wiedza o tym, na co właściwie się decydujemy.
Kaname - 2023-01-20, 09:29

Plastykę brzucha można wykonać na kilka różnych sposobów albo ci zamykają żołądek w takim woreczku, albo ci go wycinają, metod jest kilka... osobiście nie uważam, tego za dobry zabieg, osoba po operacji już do końca życia będzie musiała być na diecie :(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group