To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Jakiego ortopede polecicie

bonka - 2019-04-19, 08:51
Temat postu: Jakiego ortopede polecicie
Szukam dobrego ortopedy dla osoby z rodziny która męczy się z cieśnia nadgarstka.Czy możecie kogoś odpowiedniego polecic?
hella - 2019-04-19, 14:22

Zapisz sie do kliniki Magnuccy. https://klinikamagnuccy.pl/mezoterapia/ Lekarz przyjmuje tam prywatnie, ale nie żałuję wydanych pieniędzy bo dostałam się na wizytę natychmiastowo i nie musialam czekać wiele miesięcy na przyjęcie na fundusz....

Lekarz uprzejmy, profesjonalny, z poczuciem humoru, wizyta odbyła się bez jakiegokolwiek nacisku na czas, dowiedziałem się w zasadzie wszystkiego na czym mi zależało, zdecydowanie polecam bo leczenie dało dobre rezultaty.

W razie czego w klinice jest również możliwość wykonania wielu zabiegów.

no_name - 2019-07-01, 13:25

Zespół cieśni nadgarstka bez większych problemów wyleczyć można zarówno operacyjnie, jak i nieoperacyjnie, ale nie ma co się obawiać, gdy ortopeda zleci jednak operację. Taki zabieg jest bowiem skuteczny. Co do ortopedy, to od siebie polecę M. Karaczuna z placówki Orthosport (Szczecin). Miałem już okazję korzystać z jego pomocy.
betsa - 2019-07-02, 09:26

ja znam jednego na slasku, chodz na pw to ci podam namiar
huberta22 - 2019-12-30, 12:59

W Warszawie jeśli ktoś z Was szuka dobrego specjalisty to polecam udać się do Rex Medica Sport na ulicy Prostej. Przyjmują tam prywatnie, ale na zdrowiu nie ma co oszczędzać. U nich jest naprawę poziom wysoki leczenia, mają nowy sprzęt i wykwalifikowanych lekarzy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group