To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Rożek dla niemowlaka

hella - 2019-04-14, 10:09
Temat postu: Rożek dla niemowlaka
Pisze tutaj, bo moze, ktos bedzie mogl mi doradzic.
Chce kupic rozek niewlecy, miekki. Z tego co czytalam, jest to bardzo przydatna rzecz. Moje pytanie, czy lepiej kupic produkt firmowy np. Color Stories, Poofi czy tzw. no name z allegro.

bonka - 2019-04-15, 12:23
Temat postu: Re: Rożek dla niemowlaka
hella napisał/a:
Pisze tutaj, bo moze, ktos bedzie mogl mi doradzic.
Chce kupic rozek niewlecy, miekki. Z tego co czytalam, jest to bardzo przydatna rzecz. Moje pytanie, czy lepiej kupic produkt firmowy np. Color Stories, Poofi czy tzw. no name z allegro.


Zwróć uwagę, że w przypadku firmowych rożków nie będzie to jedynie cena.Ale przede wszystkim o wiele lepsza jakość takiego rożka.Rożek będzie wykonany z miękiej, dobrej jakościwo oraz przewiewnej tkaniny,Która jednocześnie będzie prosta do czyszczenia. Z kolei w przypadku tych tanich rożków nie wiesz jakie tkaniny zostały tak naprawdę użyte do ich produkcji i czy przypadkiem nie zostały użyte toksyczne barwniki.....

Jesli szukasz dobrego jakościowo rożka, polecam zajrzeć sobie do sklepu Trilli. https://www.trilli.pl/roz...ce-c-10_17.html Znajdziesz tam praktycznie cała wyprawke dla malucha.

Avenda - 2019-05-21, 16:17

Dla maleństwa , w pierwszych dniach jego życia rożek przydaje się,można dziecko dobrze otulić,czuje się on bezpiecznie,jak w brzuchu mamy.
dorotasja - 2019-05-27, 22:16

Osobiście uważam, że rożek jest bardzo niepraktyczny.
betsa - 2019-07-02, 09:35

w smyku widziałam dużo rózków
kuuma - 2020-12-08, 12:32

Skoro już opatulisz maluszka w takim rożku, pamiętaj sprawdzać, czy nie jest mu za gorąco, najlepiej dotykając jego kark. Rodzice mają tendencję do przegrzewania dzieci a taki maluch sam sobie nie rozepnie śpioszków, gdy mu za ciepło. Poczytaj o tym, jaką niemowlę powinno mieć temperaturę ciała https://helpmedi.com.pl/dziecko/prawidlowa-temperatura-u-niemowlaka/


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group