To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Kosmetyczka Gliwice

hella - 2019-04-14, 10:08
Temat postu: Kosmetyczka Gliwice
Czy ktoś moze jest z Gliwic? Możecie polecić dobry i sprawdzony gabinet kosmetyczny?
bonka - 2019-04-18, 09:49
Temat postu: Re: Kosmetyczka Gliwice
hella napisał/a:
Czy ktoś moze jest z Gliwic? Możecie polecić dobry i sprawdzony gabinet kosmetyczny?


Nie wiem na co konkretnie chcesz wybrać się do kosmetyczki ale polecam Bonjour: https://bonjour-gliwice.pl

Z uwagi na to, ze można tam wybrać się zarówno na zabiegi na twarz jak równiez i na manicure i pedicure.

Sama chodże tam regularnie na manicure i pedicure. Wszystko wykonywane bardzo starannie,dokładnie, poza tym jestem zawsze zadowolona z wzorków jakie mam na pazurkach, wyglądają profesjonalnie.
Możesz zanieść tam zdjęcie paznokci jakie Ci się podobają i powinni tam idealnie je odwzorować.

sylwia4012 - 2019-04-20, 19:25

Z tego co wiem, to profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej przynoszą mega efekty n dłużej. Warto przemyśleć, czy np. nie wykorzystać promocji cenowej w Magicznej Klinice? Znajdziesz gabinet w okolicy - jakość usługi i podejście do pacjenta niespotykane nigdzie indziej
agus123 - 2019-04-22, 20:39

Popieram, w Magicznej Klinice mają bardzo dobrych specjalistów, którzy znają się na tym co robią. Ja akurat u nich miałam robioną lipolizę - super sprawa. Wreszcie mam sylwetkę, o której zawsze marzyłam. Zabieg nie jest inwazyjny a efekty są naprawdę świetne.
sylwia4012 - 2019-04-26, 21:44

agus a jaki zabieg miałaś? Ja zastanawiam się nad bursztynowym odmładzaniem, na wizycie podpytam lekarza. Wyczytałam już sporo na ich stronie i w sieci, ciekawe rozwiązanie nawet dla młodszych
agus123 - 2019-04-27, 12:21

Ja akurat miałam u nich lipolizę - usuwają tkankę tłuszczową za pomocą zastrzyków także super sprawa. Myślę, że z innymi zabiegami radzą sobie równie dobrze. Co do bursztynowego odmładzania skóry - na stronie możesz sobie dokładnie poczytać, na czym ono polega.
betsa - 2019-05-13, 15:28

a w warszawie gdzie najlepiej pójść?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group