To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Pożyczka na założenie firmy

marika34 - 2018-11-04, 11:07
Temat postu: Pożyczka na założenie firmy
Jaka firma obecnie oferuje najlepsze pożyczki na załozenie własnego biznesu?

Dodam,ze nie mam historii kredytowej/....

bonka - 2018-11-08, 09:29
Temat postu: Re: Pożyczka na założenie firmy
marika34 napisał/a:
Jaka firma obecnie oferuje najlepsze pożyczki na załozenie własnego biznesu?

Dodam,ze nie mam historii kredytowej/....


Jest wiele możliwości
https://innpoland.pl/138247,pozyczka-na-zalozenie-firmy-czyli-skad-wziac-pieniadze
oszczędności
dotacja z urzędu pracy ( dość łątwo jest dostać o ile oczywiscie masz dobry plan)
dotacja z ue ( tutaj jest o wiele wiekszy problem bo trzeba się wpisać w program dotacji na dany rok)
ewentualnie pożyczka - w przypadku braku historii kredytowej nie masz co jednak liczyć na wysokie kwoty w bankku z uwagi na to, ze banki są bardzo wybiórcze jeśli chodzi o przyznawanie pożyczek nowym przedsiębiorcom obecnie

salomon12 - 2019-03-22, 14:16

uważam, że głupim pomysłem jest zakładanie firmy na kredyt nie mając pewności, że klienci do nas trafią.
regis - 2019-07-26, 06:43

Jakaś forma zabezpieczenia będzie konieczna. Można skorzystać z poręczycieli. Można również zastawić jakąś nieruchomość. Można również skorzystać z ubezpieczenia kredytu - czyli w przypadku problemów ze spłatą - to firma ubezpieczeniowa pokrywa zobowiązania. Oczywiście muszą zaistnieć pewne okoliczności ale te są jasno opisane w umowie.

W sieci jest bardzo wiele artykułów na ten temat.

Jeśli nie macie możliwości uzyskania pozyczki w banku, czasami warto zastanowić sie nad firmą prywatną.
http://alexjones.pl/aj/aj...musisz-wiedziec



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group