To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Biegunka podczas okresu

bonka - 2018-09-28, 08:48
Temat postu: Biegunka podczas okresu
Cześć dziewczyny piszę do was na forum o tym bo wstydzę się o to spytać mojego gina. Otóż jak mi sie zaczyna okres mam niewielką biegunkę. Niewielką dlatego że biegam do ubikacji najwyżej 3 razy od momentu jak mi sie zacznie okres. Mija zazwyczaj po jednym dniu. Czytałam gdzieś że to źle i to może być objaw jakiejś choroby. Nie wiem czy powinnam spytać o to mojego ginekologa. Czy macie podobne problemy? Może ktoś się ciekawie wypowie?
hella - 2018-09-28, 12:18

Nie tylko Ty tak masz.Sama równiez mam lekka biegunkę podczas okresu.NIe jest tak jedynie u Ciebie bo jak wczesniej czytałam w sieci to wiele kobiet tak właśnie ma....
rzyczyną nieprzyjemnego bólu w podbrzuszu jest zazwyczaj wysoki poziom hormonu o nazwie prostaglandyn, który powoduje tak zwany zespół bolesnego miesiączkowania. Jest to wiele objawów takich jak:
biegunki,
drżenie rąk,
nudności,
wymioty,
zawroty głowy,
bezsenność,
ból w okolicy lędźwiowo-krzyżowej
https://www.medme.pl/arty...zyny,67486.html

Czy przypadkiem nie masz równiez zespołu jelita drażliwego?

koperewa86 - 2018-10-03, 11:40

U mnie dobrze ze okresy nie są bolesne i w sumie nawet ich nie odczuwam.
Madil - 2018-10-05, 12:23

Nie ma co się wstydzić ginekologa. Po to jest, żeby o takie rzeczy pytać jego a nie na forum.
chrupcia - 2018-12-28, 18:16

idz do lekarza a nie pisz na forum... to moze byc problem z jelitami


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group