To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Zatkane uszy

hella - 2018-09-13, 12:44
Temat postu: Zatkane uszy
Nie wiem, co mi się stało. Właściwie to się domyślam: umyłam włosy, wyschły i wyleciałam bez czapki do sklepu. Od tamtej pory zatkało mi się ucho. Utrudniało mi to pracę, a od piątku mam zatkane też drugie. Słyszę, ale bardzo słabo. Mam krople, ale mi nie pomagają. Jak mogę sobie pomóc? Znacie może jakieś domowe sposoby? W poniedziałek muszę sobie jakoś radzić w pracy i rozejrzeć się z prywatnym laryngologiem, bo na NFZ długie kolejki. Wkurza mnie to... przeszkadza.
bonka - 2018-09-13, 14:17

Nie musisz iść od razu do laryngologa. Jesli rzeczywiscie stało się tak jak piszesz to byc moze jest to zapalenie ucha. Jesli leczenie samodzielne nie pomaga to trzeba będzie wprowadzić krople na receptę. Nie musi Ci ich wypisywać laryngolog. Może Ci je przypisać lekarz rodzinny a do niego nie ma takich kolejek ( poza tym zapalenie ucha to dosć nagły stan tak wiec powinni Cie przyjąć z dnia na dzień)
https://zdrowie.tvn.pl/a/sposoby-na-zatkane-ucho-jak-odetkac-domowe-sposoby%20
Ostatecznie wybierz się do lekarza prywatnie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group