To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Zabezpieczenie domu, jak?

frania - 2018-08-27, 15:37
Temat postu: Zabezpieczenie domu, jak?
Cześć!
ostatnio przeprowadziliśmy się w okolicę, w której jest bardzo dużo dziwnych osób. Wszystko wyglądało pięknie na papierze, ale póki co jest tylko dziwnie. Myślimy nad jakąś ochroną, może kamery itd?

gitman - 2018-08-27, 15:39

Daj spokój... u nas jest to samo. Naprawdę fatalnie dobraliśmy okolicę, ale mam wrażenie, że tak jest wszędzie. Znajomy pracuje w takiej firmie Fonex i oni oferują genialny sprzęt zabezpieczający. My mamy kilka kamerek - głównie w środku i atrapę kamerki na zewnątrz. Przyznam, że odkąd ta atrapa tam stoi, to jakoś spokojniej się zrobiło.
reha - 2019-02-22, 09:11

Też mam od nich zainstalowane kamery zewnętrzne przy bramie, żebym mogła widzieć kto przyjeżdża. Zastanawiałam się również nad monitoringiem wewnątrz domu, ale na razie zrezygnowałam z tego pomysłu na rzecz sejfu hartmann tresore. Przechowuję w nim większą gotówkę oraz rodzinne kosztowności.
salomon12 - 2019-03-22, 14:13

ja mam zamontowaną kamere hikvision


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group