To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Ubrania do pracy

hella - 2018-08-21, 07:34
Temat postu: Ubrania do pracy
Gdzie kupujecie?
bonka - 2018-08-21, 10:20

Kiedyś kupowałam w sklepach stacjonarnych, od jakiegoś czasu jednak kupuje głównie w hurtowniach internetowych:
jest o wiele taniej
ubrania w dobrej jakosci
i takie zamawianie jest dla mnie wygodniejsze. NIe musże nigdzie wychodzić ale po prostu zamawiam to co mi jest potrzebne przez neta. https://www.reflect.pl/

Tobie również polecam.

betsa - 2019-07-15, 09:05

Ja nie mam czasu na zakupy stacjonarne i też większość rzeczy zamawiam przez internet. Jak mi coś nie pasuje, to po prostu to odsyłam. Super wybór eleganckich ubrań do pracy znajdziecie tutaj tono.sklep.pl/pol_m_ODZIEZ-DAMSKA_Koszule-damskie-152.html Ja planuję zakup nowej koszulki, właśnie w rozmiarze Plus Size.
marika34 - 2023-10-27, 11:12

Biała koszulka zawsze dobrej jakości plus jeansy levis bo to one swietnie leżą i marynarka lubbbkuza albo kardigan w zależności gdzie idę. Kiedy muszę się ubrać elegancko od stop do głów np do pracy to zawsze mam jakoś luźniejszy element garderoby czy dodatków na sobie 😇 Sobrej jakości skórzane sneakersy lub inne buty i ciekawa torebka.Moja zasada to nie kupować trendów bo one szybko wychodzą i się nudzą kiedy pół ulicy w czymś chodzi. Super robi do stylizacji kapelusz, apaszka czy elegancka minimalistyczna bizuteria lub jeden bogato zdobiony element bizuterii. Makijaż delikatny poprawiający urodę a nie na Barbie, vampa, czy smoka. Czerwona lub różowa szminka kiedy stylizacja jest.minimalistyczna też zrobi robotę. Paznokcie delikatny bezbarwny lub czerwone kiedy idę na imprezę czy randkę. Włosy naturalne z fryzura wygladajaca naturlanie tak jakbym się nie starała a jest w punkt. Ubrania buty czy inne dodatki muszą być wypielęgnowane pachnące wyprasowane i dopasowane do sylwetki.Nogdubza duże ani za małe. Moda na oversize jest dla stylistek i trendseterrow ale sylwetka kobieca nie wygląda dobrze w męskim ubraniu ano w worze . Do tego jak dodasz nienaganne maniery, wysoka kulturę osobista i miłą aparycję będzie dodawało elegancji i gracji.
https://westwatches.pl/pl/

Dodatków polecam poszukać tutaj. Na miejscu znajdziesz wiele dobrych markowych zegarków.
Celowo nie pisze o dobrej jakości rzeczach bo wiemy że jest to ważne, ale nie najważniejsze (nie każdy może sobie na nie pozwolic i nie każdy też lubi kupować z drugiej ręki).
Kluczową jest też sylwetka. Trzeba o nią dbać żeby to co na siebie zakładamy wyglądało świetnie



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group