To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Ubezpieczenie na życie

hella - 2018-08-21, 08:30
Temat postu: Ubezpieczenie na życie
Kupujecie?

Czy uwazacie, że jest to zbędny wydatek?

bonka - 2018-08-21, 09:25

Każda osoba powinna podjąc własną decyzję. Jednak moim zdaniem nie jest to absolutnie zbędny wydatek:
ubezpieczenie takie wiele nie kosztuje bez znaczenia czy decydujemy sie na ubezpieczenie grupowe czy na ubezpieczenie indywidualne
jest to poduszka bezpieczeństwa w trudnej sytuacji życiowej
jeśli stracimy pracę czy jeśli ulegniemy wypadkowi dostaniemy pieniadze, które można przeznaczyć na spłątę kredytu albo na leczenie
rodzina po naszej śmierci również może dostać spore odszkodowanie.

Dobrze jest sie tak zabezpieczac. Polecam ubezpieczenia od nationale nederlanden https://www.nn.pl/ubezpieczenia

salomon12 - 2019-03-22, 14:17

Ja uważam to za zbędny wydatek
Kropkaa - 2019-04-18, 18:04

Mam to szczęście, że jestem objęta grupowym ubezpieczeniem na życie w mojej pracy. Natomiast uważam, że generalnie ubezpieczenia, to bardzo dobra rzecz. Kiedy budowaliśmy dom, to od początku go ubezpieczaliśmy, bo nigdy nie wiadomo kiedy przytrafi się włamanie czy pożar. Tak samo uważam, że trzeba zabezpieczać dom czy mieszkanie przed złodziejami, dlatego zdecydowaliśmy się kupić instalację alarmową w sklepie Fonex.
betsa - 2019-05-13, 15:27

takie ubezpieczenie warto wykupić
dorotasja - 2020-04-29, 02:36
Temat postu: Re: Ubezpieczenie na życie
hella napisał/a:
Kupujecie?

Czy uwazacie, że jest to zbędny wydatek?


Osobiście uważam, że jest to zbędny wydatek, oczywiście jeżeli jest się młodą osobą. Podejrzewam, że u starszych osób jest to przydatne, ale wiadomo, że ubezpieczenie na życie źle się kojarzy. Lepszym wyborem jest ubezpieczenie zdrowotne bo mamy wizyty prywatne, badania i rezonans magnetyczny za darmo, a częściej się badając jesteśmy w stanie zadbać o swoje zdrowie. Od kilku lat posiadam ubezpieczenie zdrowotne w pełnym pakiecie zakupione w https://rankomat.pl/pzu. Dzięki temu jak coś się dzieje to robię badania i mam wszystko jak na tacy, dodatkowo nie trzeba czekać na wizytę kilka miesięcy i stać w kolejce aż Cię zawołają.

Anonymous - 2020-09-14, 11:34

Nie mam, ale jak bede dostatecznie stary czyli po 40 to pewnie kupie
melska - 2020-10-25, 14:23

Oczywiście, że posiadam takie ubezpieczenie. Zawsze może nam się coś złego przydarzyć, a teraz wiem, że dzięki takiej polisie otrzymam zwrot kosztów za pobyt w szpitalu, a także odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu powstały np. w wypadku samochodowym. Na rankingubezpieczennazycie.pl/ zainteresowała mnie oferta firmy Prudential, zamówiłam więc polisę i czuję się bezpieczna tanim kosztem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group