To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Ortopeda dziecięcy w Warszawie

hella - 2018-07-20, 09:27
Temat postu: Ortopeda dziecięcy w Warszawie
Poszukuję dobrego ortopedy dzieciecego w Warszawie. Kogo polecicie?
marika34 - 2018-07-20, 10:01

Prywatnie?
Na fundusz?

Jeśli na fundusz to niestety nie jestem w stanie polecić, jeśli natomiast bierzesz pod uwagę możliwośc wizyty prywatnej to polecam zapisanie się do centrum medycznego Balumed. http://balumed.pl/specjal...rosli-i-dzieci/ Pracuje tam orgopeda dla dorosłych oraz dla dzieci.

Na miejscu mozna również w razie czego skorzystać z zabiegów fizjoterapeutycznych

no_name - 2019-01-22, 08:24

A ile dokładnie lat ma dziecko i czego dotyczy problem? W razie czego w kilku miejscach w Poznaniu przyjmuje Adrian Stępiński, który zajmuje się problemami osób dorosłych, ale i dzieci od 5 lat w górę. Tutaj macie adres jego strony: adrianstepinski.com, może się przyda.

:wink:

huberta22 - 2019-12-30, 13:00

Wiem, że w Rex Medica Sport na ulicy prostej mają jednego dobrego ortopedę dziecięcego ale z nazwiska niestety nie jestem w stanie sobie przypomnieć. Zadzwoń do nich i się zapytaj. Ogólnie całe centrum jest naprawdę na poziomie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group