To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Forum informacje ogólne - Czy warto stosować tampony?

frania - 2018-07-18, 13:43
Temat postu: Czy warto stosować tampony?
Hej!
Powiedzcie mi, stosujecie tampony? Zastanawiam się nad spróbowaniem. Z góry dzięki!

fabiako - 2018-07-18, 13:48

W tamponach o.b. https://www.myob.pl/strona-glowna fajne jest to, że można je stososować już od pierwszej miesiączki. Moja mama ich używa, moje starsze siostry także, więc były one dla mnie oczywistym wyborem. Ale rozumiem, że dziewczyny mogą się ich trochę bać, bo to w końcu mała ingerencja w nasze ciało. Jednak zachęcam Was do ich wypróbowania. Bo jak się już przełamiecie to zobaczycie, że to sama wygoda.
Barwinek32 - 2018-07-27, 08:32

Ja stosuje tampony i szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie życia bez nich. Prowadzę bardzo aktywny tryb życia i wtedy są one dla mnie wybawieniem. Ostatnio nawet zaczęłam stosować tampony z bawełny organiczej które są jeszcze bardziej delikatne, zapewniają odpowiedni komfort i ochronę.
bluelight - 2019-12-17, 19:34

Ja tylko gdy idę na basen w te dni. Zastanawiam się za to nad użyciem kubełka menstruacyjnego. Stosuje ktoś?
Kaname - 2023-01-20, 09:27

Ja osobiście nie lubię ich, wolę kubeczek menstruacyjny, jest dużo bardziej wygodny :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group