To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Dylemat z prezentem

ikaika - 2018-06-16, 13:28
Temat postu: Dylemat z prezentem
Co wybrać na prezent urodzinowy dla mojego chłopaka? Już nie wiem, co kupić swojemu lubemu. Pomóżcie proszę, nie wiem co kupić a czasu zostało niewiele, rzucajcie propozycje. Mój chłopak jest bardzo elegancką i zadbaną osobą o wyszukanym guście, pomóżcie mi go jakoś zaskoczyć :D
mpire24 - 2018-06-18, 19:58

Ja prezentów zawsze szukam na necie i pomysłów także
hella - 2018-06-22, 11:24

Napisz ile masz mniej wiecej pieniędzy jakie możesz przeznaczyć na prezent. Dzieki temu o wiele łatwiej będzie Ci coś doradzić. Może również jakieś podpowiedzi w zakresie tego czym się Twój chłopak interesuje oraz co lubi? To również pomaga w dobraniu odpowiedniego podarunku ;)

Proponowałabym coś praktycznego.Nie wiem czy jest sens w kupowaniu jakichś figurek czy poduszek, które potem będą jedynie zajmowały miejsce w domu a facet nigdy z tego nie skorzysta.
Co powiesz na jakiś skórzany portfel , ewentualnie pasek?
Zerknij sobie tutaj: https://sklep-torebki.pl/ - w sklepie jest sporo takich rzeczy
Coś takiego zawsze mu się przyda!

sylwia4012 - 2018-06-30, 19:51

A może zabierz go na weekend do Kazimierza? Super miejsce, a w Villa Bohema masz i spa, i basen, i obsługa super.
Maurin - 2018-07-03, 19:27

Przecież to Ty go znasz a nie my. I Ty powinnaś wiedzieć, co go ucieszy, co go zaskoczy. Skąd my to możemy wiedzieć.
agus123 - 2018-07-16, 19:16

Ja sama mam wiecznie problem z prezentami. Teraz zastanawiam się czy rożek niemowlęcy to dobry pomysł na prezent z okazji narodzin dziecka. W sumie taki rożek niemowlęcy przyda się chyba każdemu. Zarówno rodzicom jak i maluchowi. Z tego co się zorientowałam to wybór tego typu rzeczy jest naprawdę spory. No i trzeba też wspomnieć, że rożki niemowlęce mają naprawdę szereg różnych zastosowań .
frania - 2018-08-28, 17:53

Maurin napisał/a:
Przecież to Ty go znasz a nie my. I Ty powinnaś wiedzieć, co go ucieszy, co go zaskoczy. Skąd my to możemy wiedzieć.
Też mam taką opinię ale niestety jak samemu przyjdzie kupić drugiej osobie prezent to zaczyna się ten sam problem. Ja myślę, że darowywanie zegarków w prezencie to fajny pomysł. Ja ostatnio kupiłam koleżance model MK ze strony https://www.otozegarki.pl/zegarki/michael-kors (mieli wyprzedaż) i była wniebowzięta. Zegarek zawsze się przydaje więc każdy się cieszy :)
Madil - 2018-10-05, 12:21

Może kup mu jakąś elegancka koszulę. Wydaje mi się, że taki prezent zawsze się przyda.
no_name - 2018-10-24, 11:08

Jeśli ma to być prezent dla mającej swój gust i dbającej o siebie osoby, to może warto rozważyć zakup jakiegoś modnego portfela. Ciekawe są te od Money Kepper. Dobry portfel stanowi ładną i użyteczną pamiątkę, więc sprawdzi się w przypadku wielu osób.
mpire24 - 2018-12-18, 14:48

Ja trafiłam na ciekawy pomysł na prezent, sprawdźcie tutaj https://gerlach.pl/pomysl-na-wyjatkowy-prezent Chcę kupić mojej mamie zestaw noży w wygodnym bloku. Już od jakiegoś czasu mówiłam mi że potrzebuje kupić, teraz idą święta więc będzie dobra okazja.
bonka - 2019-02-25, 07:09

Sama staram się zawsze dawać dość oryginalne prezenty...... Nie przepadam za sytuacją kiedy prezent jest nudny oraz oklepany. Jakiś czas temu postanowiłam dać prezent chłopakowi z okazji jego urodzin oraz podarowałam mu..... kubeczek z napisem.

Aktualnie tak poza tym bardzo fajne promocje ma sklep Garneczki:
https://coupondojo.com/pl/kupony-rabatowe/garneczki

Mozecie sobie zajrzeć na tej stronie. W sklepie sa spore znizki na artykuły do domu.

Kristy - 2019-02-28, 13:32

Jeżeli osoba, której masz sprezentować prezent, lubi masaże i niezapomniany klimat, to możesz skorzystać z świeczek, ladniepachnie.pl/pl/c/Lampy-katalityczne/152 takich kilka fajnych zapachowych produktów. Kobiecie właśnie takie rzeczy się przydadzą.. Ewentualnie możesz również zakupić kwiaty czy torebkę, ale z tym ostatnim możesz mieć problem.. o gustach się nie dyskutuje :)
BabaJaga - 2019-03-04, 09:38

Może dobre perfumy albo gustowny portfel?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group