To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Artykuły o zdrowiu. Porady zdrowotne - Smartwatch czy zwykły zegarek?

frania - 2018-02-22, 01:53
Temat postu: Smartwatch czy zwykły zegarek?
Hej! Od jakiegoś czasu próbuję znaleźć odpowiedni dla siebie zegarek i non stop mam dylemat. Zadam pytanie - co sądzicie o Smartwatchach? Znalazłam sporo ciekawych i tanich na stronie internetowej otozegarki.pl/smartwatche i osobiście uważam, że są one o wiele ciekawsze od zwykłych zegarków. Fascynuje mnie możliwość prowadzenia przez nie rozmowy, wbudowane GPS-y, a także połączenie z Androidem. Co o nich myślicie? Warto sprawdzić?
TicTac - 2018-02-24, 23:42

Ja sobie kupiłem taką opaskę na rękę, podaje godzinę, mierzy tętno, kroki, ilość spalonych kalorii, dystans i coś tam jeszcze. Fajny gadget kosztował mnie 90 zł na allegro
michalka - 2018-02-26, 13:35

Też się zastanawiam nad takim zakupem, ale nie wiem czy jest on miarodajny. Mam też na oku taki pas zakładany na siebie i do tego jakieś "wskaźnik" na rękę. Tylko nie wiem czy tym razem to nie będzie zbyt drogi wydatek.
Nie chcę mieć zbyt dużo dodatkowych funkcji, ale żeby pokazywał prawdziwe, albo chociaż zbliżone do prawdziwych wyniki.

A jeśli chodzi o zegarki, to dla mnie zdecydowanie klasyk! Nic nie zastąpi zwykłego, tradycyjnego zegarka :)

lucas - 2018-03-27, 18:16

klasyk, dla mnie te smart watche są niemęskie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group