To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Czy masażysta może planować zabiegi?

wazik87 - 2018-01-31, 19:11
Temat postu: Czy masażysta może planować zabiegi?
witam jestem technikiem masażysta w zawodzie pracuje 8 lat mam umowę o prace na czas niekorealny po za masażęm wykonuje zabiegi typu okłady borowinowe czy też masaże wodne jak i tez stawia się mnie jako osobe która zleca zabiegi .Pracuje w ośrodku hotelowym dodam że nie mamy lekarza na stanie ,przychodzi od czasu do czasu. I teraz moje zastanowienie jest takie czy to jest prawidłowe aby masazysta mogł brać na siebie odpowiedzialność zlecania zabiegów np takie jak magnetronik czy interdyn.czy to jest zgodne z prawem ? wywiera się na mnie nacisk planowania zabiegów bo gdy w razie wypadku problemów odpowiedzialność spada na mnie prosze napisać czy prawo zlecenie takich zabiegow przezemnie jest zgodne z prawem abym mogł brać na siebie taką odpowiedzialność


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group