To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Artykuły o zdrowiu. Porady zdrowotne - Jak zdrowo schudnąć?

frania - 2017-12-18, 20:36
Temat postu: Jak zdrowo schudnąć?
Myślicie, że uda mi się samodzielnie schudnąć bez wizyty u dietetyka? I bez głodówki.
masazkregow - 2018-01-31, 10:42

Bez głodówki to na pewno! Po prostu zwracaj uwagę na to co jesz i rób to systematycznie.Najlepiej mieć stałe pory jedzenia i staraj się zamykać w pięciu posiłkach dziennie. Poza tym ćwicz bo samym odżywianiem nie zdziałasz zbyt dużo. Do podtrzymania efektów trzeba jednak aktywności. Ja dodatkowo brałem spalacze tłuszczu, które pomagały mi zapanować nad metabolizmem. Ja byłem zadowolony i efekty widziałem dość szybko. Nie zauważyłem też zdrowotnych skutków ubocznych. Polecam poczytać o tym więcej, a jak się zdecydujesz to ja kupiłem mój suplement tutaj: http://allegro.pl/berrato...6806611896.html sumie to chyba najlepsza droga zaopatrzenia się w takie środki.
Anonymous - 2018-04-17, 10:04

Oczywiście, że jest to możliwe, warto jednak pamiętać, że przy chudnięciu niewątpliwie bardzo ważna jest systematyczność w jedzeniu posiłków. Nie chodzi o to, żeby jeść rzadko (ale dużo), tylko żeby spożywać małe porcję, często, 4-5 razy dziennie.

Do tego warto w swoim jadłospisie większą uwagę zwrócić na warzywa i owoce, zrezygnować ze słodyczy, słodkich napojów. Alkohol również warto by było odstawić.

Wszystkie te zmiany, pomijając to że powinny zbawiennie wpłynąć na zrzucanie wagi, to dodatkowo korzystnie wpłyną na uśmiech ;) bo mniej cukru to zawsze korzyść dla ząbków.

hella - 2018-06-26, 07:58

Kilka porad ode mnie:
zdrowa dieta
dużo sportu
i dbanie o zaopatrzenie organizmu w odpowiednią ilośc witamin i mikroelementów

Zdecydowanie za to nie polecam restrykcyjnych diet ponieważ takie diety mogą prowadzić do wyniszczenia organizmu. Wiele osób poleca głodówki ale odradzam. Po głodowce najczęsciej występuje szybki efekt jojo.

Poczytajcie sobie o zdrowych nawykach żywieniowych:
https://rodzinazdrowia.pl/nawyki-zywieniowe-ktore-wydluza-nasze-zycie

no_name - 2018-07-10, 07:47

Nie każdy ma jednak czas, by codziennie myśleć o tym, co wypadałoby zjeść, by organizmowi nie zaszkodzić w jakiś sposób. Dla takich osób ciekawym rozwiązaniem jest catering dietetyczny Wygodna Dieta. Do wyboru jest co najmniej kilka różnych diet, a te dodatkowo podzielone są na wersje o różnej kaloryczności. Nieporównywalnie łatwiej jest kontrolować wagę z takim cateringiem. Sam coś o tym wiem. ;)
gwiazdeczka7 - 2018-09-19, 13:37

Ruch to podstawa! Oczywiście racjonalna dieta i pozytywne nastawienie też są niezbędne.
activus - 2019-05-17, 08:36

Dokładnie, spalacze tłuszczu są skuteczne pod warunkiem, że dodatkowo dbasz o dietę i uprawiasz sport. Substancje w nich zawarte wspomagają proces szybkiego i trwałego chudnięcia.
karszaa - 2019-07-13, 08:20

activus napisał/a:
Dokładnie, spalacze tłuszczu są skuteczne pod warunkiem, że dodatkowo dbasz o dietę i uprawiasz sport. Substancje w nich zawarte wspomagają proces szybkiego i trwałego chudnięcia.


Bardzo dobrze powiedziane. Stosowanie spalaczy tłuszczu przy jednoczesnym leżeniu przed TV nic absolutnie nie pomoże i nie zmieni w życiu. Do tego warto ułożyć u dietetyka odpowiednią dietę odpowiadającą na potrzeby naszego organizmu. Dlatego też najpierw doradziłabym każdemu aby wybrał się na podstawowe badania krwi i badania hormonalne w celu wykluczenia ewentualnych chorób i innych powodów otyłości lub nadwagi. Często powodem niedowagi lub nadwagi jest nieodpowiedni poziom hormonów. Podsumowując, najpierw badania, później dietetyk i wybór odpowiedniego spalacza tłuszczu a następnie codzienna kilkuminutowa aktywność fizyczna.

marika34 - 2019-07-23, 12:01

Spalacze tłuszczu nie są tak złe jak tutaj piszecie. Mogą w wielu przypadkach skutecznie wspomagac odchudzanie. Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale nawet co druga osób, która przechodzi na dietę odchudzającą, spotyka się z rozczarowaniem. Niestety są przyczyny, przez które wiele osób nie jest w stanie schudnąć. Jedną z tych przyczyn jest niedobór L-karnityny. Jest to składnik, który ma działanie odchudzające, a jego ilość w organizmie jest niewielka. Przy niedoborach L-karnityny może pojawić się problem z nieefektownym spalaniem tłuszczu. Można dostać ją w sklepach z suplementami.
https://swiatsupli.pl/pl/

Madil - 2020-10-21, 06:23

Na pewno jeśli chcesz schudnąć, nie ma mowy o głodzeniu się. W taki sposób można sobie tylko zaszkodzić. Żeby schudnąć potrzebna jest zdrowa dieta, dobrana do twoich potrzeb. Ja korzystam z cateringu dietetycznego firmy Biorself - https://biorself-catering.eatbu.com/?lang=pl i juz przez 3 miesiace schudłam 6 kg. Czyli chudnę systematycznie, niezbyt dużo, ale tak jest najzdrowiej. Taka dieta pudełkowa to wygoda - nie muszę gotować, codziennie mam pod drzwi dostarczone 5 pysznych posiłków, zdrowych, ładnie podanych, dobrze dopasowanych do tego czego potrzebuję. Firma działa na terenie miast Ryki, Dęblin, Garwolin, Żelechów, Górzno, Gończyce - jeśli jesteście z tych okolic, to polecam ich usługi.
dziadzia - 2020-12-22, 17:51

Soki pomidorowe bardzo dobrze odchudzają maja bardzo malo kalorii wiec mozna pic w duzych ilosciach zeby zapchać zołądek i troche sie oszukać.
Kupuje takie soki POLSKIE POMIDORY

stella93 - 2021-01-18, 19:59

Oczywiście należy ćwiczyć. Jeśli jednak czujesz, że nie dajesz rady, to po prostu zafunduj sobie relaksujący masaż kręgosłupa lędźwiowego, albo innej części ciała w Masajce. Dla mnie to miejsce jest szczególnie ważne, bo jednak mogę się naprawdę tu zrehabilitować.
mysza7 - 2021-01-25, 20:34

Żeby pozbyć się nadmiarowych kilogramów należy racjonalnie zacząć się odżywiać. jeść małe posiłki, a często, a do tego odpowiednio się nawadniać wypijając codzienną porcję wody cymes.pl/kategorie/wody/
melska - 2021-01-27, 17:04

Najlepiej wybrać się do dietetyka - ja tak zrobiłam. Wcześniej próbowałam odchudzać się sama, ale bez wiedzy o produktach słabo to wyszło. Oczywiście będąc na diecie potrzebujemy różnego rodzaju pojemników by jedzenie przechować lub zabrać ze sobą do pracy. U mnie świetną rolę odgrywają pojemniki próżniowe ze sklepu seeyoo.pl. Mam taki zwyczaj, że przygotowuję posiłki na następny dzień i potem po prostu je odgrzewam. Wcześniejsze pojemniki były beznadziejne i następnego dnia jedzenie było jałowe, a dzięki próżni świeżość i smak utrzymana jest przez długi czas.
jjusti18 - 2021-05-20, 07:31

A czy nie zastanawialiście się nad dietą pudełkową? Bo moje zdanie, warto wybrać przykładowo firmę LOVE Catering i cieszyć się z dobrze dopasowanej diety. Dzięki nim możecie każdego dnia spożywać posiłki smaczne, sycące i przede wszystkim też zdrowe. Takie, które zawierają cenne właściwości dla organizmu i jednocześnie pozwalają schudnąć. Dlatego warto zgłosić się do firmy cateringowej.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group