To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Początkujący

Gallant03 - 2017-11-23, 21:46
Temat postu: Początkujący
Witam wszystkich :) , zacznę od tego że gdzieś tam w głowie zawsze chciałem.. być masażystą, teraz o dziwo pojawił się kierunek ( technik masażysta ) temat wygląda tak, mam na ten moment 2 prace + małe dziecko, wykształcenie mam zupełnie inne, ze względu na wiek (24 lata) nie jest dla mnie problematyczne przeskoczyć z fachu na inny :) , teraz pytanie dla osób czyli do Was, bo zakładam że znajdę tutaj fachowców którzy w realny sposób doradzą mi, z czasem mam spory problem samo to że praca jedna + praca dodatkowa + małe dziecko , w dodatku za chwiłę wchodzi mi na głowę budowa mojego domu (działke już mam) ale weekendowo daję radę chodzić na zajęcia, tymbardziej mam motywację bo jest to coś co lubię robić , chcę robić, no i opinia nauczycielek potęguje tę motywację, dobra do sedna :) , za wiele czasu nie mam na naukę wszystkiego (ogólnikowo) teraz tak moim Celem w głowie jest zajmowanie się, Grzbietem, kręgosłupem itp itd. Tylko i wyłącznie te partie ciała, Grzbiet, moim zdaniem są czasy że coraz więcej osób ma problemy z kręgosłupem, Praca - tryb siedzący, praca - tryb stojący, praca fizyczna. Praca... i 40-50 % społeczeństwa narzeka na bóle w kręgosłupie... ze wszystkich treningów, zajęc itp itd. odpowiada mi po prostu to i jest to że tak powiem spójne z tym co chcę robić, po zakończeniu szkoły chce zrobić kursy, wiadomo zacząć od tych łatwiejszych rzeczy (masaże klasyczne, relaksacyjne itp itd. ) kończąc sporych problemach jeśli chodzi o kręgosłup, i tu zaczynają się moje pytania " Jakie materiały do nauki polecacie - od Siebie " "Gdzie i jakie szkolenia zrobić - Woj. Wielkopolskie - Tutaj się ucze i mieszkam), i oczywiście wszystkie sugestie rady od was itp itd. Jestem skłonny nawet skontaktować się z kimś tutaj z Forum, aby nawet na realu pokazał mi, doradził mi itp itd. Apropo jeszcze nauki, Ja jestem osobą która uczy się z praktyki ew. z Forum , jeśli interesuje mnie temat "Grzbiet" to chętnie poczytam poradniki, książki, gdyż jest to spójne z moim umysłem, nauka taka o jak to w szkolę średnio wchodzi mi do bańki także z góry dziękuje wszystkim za podpowiedzi :) Pozdrawiam, Patryk :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group