To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Jak znaleźć dobre miejsce na biuro?

83ithbeltu - 2017-11-17, 11:34
Temat postu: Jak znaleźć dobre miejsce na biuro?
Hej Nie widziałam nigdzie takiego wątku, a bardzo potrzebuję Waszej pomocy. Poszukuję nowoczesnego, małego lokalu przeznaczonego na biuro. Nie chcę sama podejmować ostatecznej decyzji, ponieważ w ogóle się na tym nie znam. Postanowiłam skorzystać z pomocy biura nieruchomości, ale jestem na etapie wyboru właściwego i godnego zaufania. Czy możecie mi jakieś polecić? Pozdrawiam i z góry dziękuję serdecznie za pomoc!
TicTac - 2017-11-22, 00:56

Zależy jakie to biuro ma być :?:
dorota1 - 2017-11-24, 16:30

o jakie miasto chodzi?
fabiako - 2018-01-15, 04:54

Rzeczywiście to zależy w jakim celu chcesz wynająć biuro. W każdym mieście są już biura coworkingowe , natomiast jeśli potrzebujesz lokalu usługowego to powinnaś udać się do biura nieruchomości chociaż przyznam że niektóre z nich biorą ogromną prowizję za pośrednictwo.
MartynaW - 2018-04-12, 15:42

Ja szukałam na olx i gumtree :) Chyba najwięcej ogłoszeń tam jest. to co było dla mnie ważne to to aby gabinet był widoczny z ulicy i żebym mogła sobie nakleić wizualizację w witrynie :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group