To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Jak często chodzicie do salonów piękności?

torpa21 - 2017-11-05, 21:09
Temat postu: Jak często chodzicie do salonów piękności?
chodzice do salonów piękności na zabiegi upiększające, ujędrniające itp. ciało, twarz? Jeśli tak to jak często?
luxye - 2017-11-07, 13:56

Staram się raz w miesiącu :)
dorota1 - 2017-11-24, 16:32

staram się chodzi przynajmniej raz w miesiącu. Każdemu należy się chwila odpoczynku i relaksu
hella - 2018-01-18, 12:57

Myślę,ze wiele zależy od wieku kobiety ;) O ile nastolatki do takich miejsc chodzą rzadko to jednak kobiety w pewnym wieku zauważają,że ich stan cery się zmienia. I jednak taka wizyta potrafi czasami zdziałac cuda. Polecam jednak zdecydować sie na profesjonalny gabinet medycyny estetycznej, w którym wykonują zabiegi, które rzeczywiście są w stanie dać dobre efekty. Z zabiegów polecam:

botoks - szczególnie na lwią zmarszczkę
osocze bogatopłytkowe - jest w stanie znacznie ożywić cerę
oraz oczywiscie cykl mezoterapii igłowej

Mogę również polecić dobrą klinikę w Krakowie, w której wykonacie wszystkie te zabiegi: https://www.mttestetica.pl/

michalka - 2018-02-20, 14:55

Zdecydowanie za rzadko! Staram się chodzić raz na dwa-trzy miesiące, ale też nie zawsze mi się to udaje
daga - 2018-02-24, 10:18

Oj, gdyby to było tylko możliwe to chodziłabym częściej. Niestety czasu brakuje, on przede wszystkim jest przeszkodą w tym bym mogła częściej korzystać z dobrodziejstw jakie ze sobą niosą wizyty w takich salonach piękności. Kiedy już raz się spróbuję i jest się zadowolonym tak jak ja jestem zadowolona po rewelacyjnym masażu zrobionym w salonie http://www.goodtimedayspa.eu/ to dopiero człowiek czuje się zrelaksowany i wypoczęty. Wspaniały relaks i odstresowanie się od codziennych problemów, najlepsze lekarstwo na zmęczenie. W ogóle ten salon jest tak elegancki, ma tak niesamowity wystrój i personel, który robi wszystko żeby można było wypocząć i wyjść z tego miejsca z jak najlepszym samopoczuciem. Wszystko co najlepsze dla ciała. Wychodząc po takich zabiegach robi się postanowienie, że się tu jeszcze wróci. Ja takie postanowienie zrobiłam i już sobie organizuje jeden wolny dzień na spędzenie tego dnia właśnie w tym salonie.
marika34 - 2019-11-25, 12:36

Kiedys nie chodziłam ale z wiekiem kiedy zaczełam zarabiać trochę wiecej i kiedy również zaczęłam dostrzegać u siebie efekty starzenia się, zaczęłam chodzić regularnie.... I widze że takie zabiegi maja o wiele lepsze efekty niż kremy czy inne sera jakie nakładamy sobie na twarz.... Szczególnie zadowolona jestem z zabiegu botoksu. Na jego temat narosło wiele mitów ale prawda jest taka, ze jesli macie problem ze zmarszczkami mimicznymi to jedynie botoks będzie w stanie pomóc..... https://klinikamagnuccy.pl/botoks/

Jest to mało skomplikowany zabieg i wcale nie boli bo igiełka do zabiegu jest mala.

wiosnazielona - 2022-02-10, 12:43

nie :) robilam tylko permanentne brwi a reszte robie sama w domu takie moje mini spa :D
tetrus97 - 2022-02-20, 16:03

Niestety, z upływem casu coraz częściej trzeba chodzić do salonów piękności. O dziwo, mężczyźni też są coraz częściej spotykanymi klientami.
chrupcia - 2022-02-22, 22:18

wiosnazielona napisał/a:
nie :) robilam tylko permanentne brwi a reszte robie sama w domu takie moje mini spa :D


a czego np uzywasz? piling czy tarka na noge to tez jest spa? :D

wiosnazielona - 2022-02-25, 22:33

hehe teoretycznie tak bo robisz kolo siebie :D ja na notino zamawiam rozne odzywki mleczka do ciala itd i robie sobie dzien dla mnie :D
chrupcia - 2022-02-26, 11:01

a to ja nie mam tak czasu poswiecic godzine na mleczka balsamy i inne, wszystko robie w biegu bo mam 4 dzieci :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group