To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Technik masażysta Wrocław - którą szkołę wybrać

Maro35 - 2017-08-14, 14:43
Temat postu: Technik masażysta Wrocław - którą szkołę wybrać
Witam wszystkich serdecznie. Chciałbym podjąć naukę w którejś z wrocławskich szkól policealnych na kierunku technik masażysta i w związku z tym mam kilka pytań. Wiem, że takie pytania już się pojawiały, ale wątki są tak stare, że nie można z nich wyciągnąć żadnych sensownych informacji. Zastanawiam się nad szkołami:

- GoWork
- Kadra
- Szkoła Policealna Służb Społecznych i medycznych
- Biostudio Policealna Szkoła Masażu

I te raz pytania:

1. Czy macie rzetelne opinie o tych szkołach? Nie chodzi mi o te opłacane, które cały czas się pojawiają na różnych forach.
2. Kto uczy w tych szkołach? Chodzi mi o informacje od ludzi, którzy faktycznie byli uczniami i mogą podać konkretne nazwiska ludzi, którzy tam uczą masażu. Czy są to faktycznie fachowcy, od których warto się uczyć?
3. W których z tych szkół faktycznie jest fajne zaplecze i wyposażenie?

Sprawdzałem strony tych szkół i wygląda na to, że liczba godzin z przedmiotów zawodowych jest zbliżona, ale chciałbym wiedzieć gdzie rzeczywiście można się dobrze nauczyć masażu. Niestety na stronach praktycznie nie ma informacji kto u nich uczy, a w sekretariatach mówią, żeby się dowiadywać we wrześniu dopiero.

Jak już pisałem proszę o rzetelne odpowiedzi i nie interesuje mnie, że w Krakowie, Gdańsku albo Lublinie jest jakaś fajna szkoła bo się tam nie wybieram. Z góry dziękuję też za opłacone opinie, które rozpoznaję już od pierwszego słowa bo jest ich tu tyle, że głowa mała. Nie interesują mnie też opinie na temat kierunków fryzjerskich i kosmetycznych w tych szkołach bo też się na nie wybieram. Nie piszcie mi tu też reklam szkół.

Z góry dziękuję za rzetelne i sprawdzone odpowiedzi.

Maro35 - 2017-09-02, 22:02

Nikt, nic?
administrator - 2018-12-06, 13:24

Szkoła Policealna Służb Społecznych i medycznych


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group