To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Od 18.01 każdy gabinet przeszkolony przeciwpozarowo

massagewarsaw - 2009-01-09, 14:48
Temat postu: Od 18.01 każdy gabinet przeszkolony przeciwpozarowo
Dzisiejszy artykul:
"Zmiany w Kodeksie Pracy - musisz mieć fachowca od ochrony przeciwpożarowej"

Każdy pracodawca już wkrótce będzie musiał zatrudniać specjalistę ds. ochrony przeciwpożarowej. - To nonsens - mówią właściciele firm.

Maria Danis prowadzi w centrum Kędzierzyna-Koźla mały salon masażu rehabilitacyjnego. Zatrudnia jedną pracownicę. Teraz ma do wyboru: przyjąć do pracy specjalistę ds. bezpieczeństwa pożarowego albo wysłać na kurs ppoż. swojego pracownika. Szkolenie kosztuje 1,5 tysiąca złotych.

- Te pieniądze zgodziłabym się wydać, ale pod warunkiem, że poszłyby na psychiatrę dla osoby, która wymyśliła taką bzdurę - mówi właścicielka firmy.

http://www.nto.pl/apps/pb...RWPRC/180278739

Truskawa - 2009-01-15, 20:29

Z tego co słyszałem( w sumie w pracy wiec na 100% nie jestem pewny) ale ten bubel wypadł za sprawa komisji przyjazne państwo. Mówię że jeżeli dobrze wychwyciłem wiadomość w radiu to ten przepis nie będzie obowiązywał. Ale jak możecie to potwierdźcie to bo pewny nie jestem...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group