To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Studia zaoczne gorsze od dziennych

23theirae - 2017-07-02, 22:23
Temat postu: Studia zaoczne gorsze od dziennych
wśród niektórych ludzi (z dużym naciskiem na niektórych) panuje takie przed świadczenie iż ludzie którzy studiują zaocznie to ludzie, którzy nie dostali się na dzienne, głupie dzieci bogatych rodziców które płacą, to wymagają czyli kupują wyższe wykształcenie? niebo a ziemia? jakie wy macie zdanie na ten temat? czy osoba która studiuje zaocznie jest bardziej zorganizowana, gdyż musi pogodzić naukę z pracą? czy natomiast pracodawca kieruje się kryterium jakie kto skończył studia(dzienne czy zaoczne)?
masazwkrakowie - 2017-07-03, 10:57

Ja myślę, ze to zależy od sytuacji. Najlepiej jest robić to co się chce, determinacja!
danny1206 - 2017-07-07, 11:20

Myślę, że pracodawca nie patrzy an ukończoną szkołe, a na doświadczenie.
hella - 2017-08-25, 08:46

Nie zgadzam się. Pracodawca poza tym tak naprawdę nie patrzy się na to jakie ukonczyliśmy studia czy kursy. Ale na to co umiemy. Oraz czy jesteśmy dobrymi spejcalistami. Liczy się doświadczenie. Jak i odbyte praktyki....

Swoją drogą to masaz najlepiej jest kończyć w jakiejś dobrej szkole policealnej. Sama polecam na przykład szkoły Atut ( sama tam chodziłam i jestem bardzo zadowolona bo nie ma tam jedynie teorii, ale szkoły są nastawione na nauczanie praktycznych umiejętności).
https://atutszkola.pl/oferta/szkola-policealna/policealna-szkola-medyczna/technik-masazysta/

Swan - 2017-09-13, 08:29

Ludzie na studiach zaocznych często pracują, więc dlatego wybierają takie studia a nie dzienne. To w tym drugim przypadku można częściej znaleźć dzieci bogatych rodziców...
marika34 - 2017-09-15, 12:47

Nie są absolutnie gorsze
dorota1 - 2017-09-23, 21:00

prawda jest taka, że na studiach zaocznych jest mniej godzin poświęconych na zajęcia i są przez większość wykładowców traktowane po macoszemu. Miałam okazję studiować tak i tak i zdecydowanie wiecej nauczyłam się na dziennych bo tutaj jest czas na wszystko
Anonymous - 2017-10-23, 12:02

Jeżeli ktoś w czasie studiów zaocznych dodatkowo pracuje to przyszły pracodawca patrzy na doświadczenie, które zdobywa się dodatkowo w trakcie studiów. Na zaocznych jest oczywiście dużo mniej godzin, ale to od studenta zależy co wyciągnie z nauki.
luxye - 2017-11-07, 13:57

Sorry ale u nas w kraju to wszystko jedno :P moim zdaniem
bonka - 2017-11-08, 07:48

Nie moge się zgodzić z tym stwierdzenie. Jako kontrargument można podać, że studia zaoczne są lepsze, ponieważ osoby pracujące w różnych branżach zdobywają doświadczenie, a wiedzę zdobywają w weekendy. Krótko mówiąc więcej czasu poświęcają na samodoskonalenie niż studenci studiów dziennych.
Praktycznie każda uczelnia oferuje studia zaoczne. Na przykładzie szkoły filmowej:
1. https://www.filmschool.lo...a/stacjonarne/2
2. http://akademiamultiart.pl/nauka-w-ama



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group