To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Czy warto brać kredyt na rozwinięcie Salonu masażu?

Kristy - 2017-05-17, 11:55
Temat postu: Czy warto brać kredyt na rozwinięcie Salonu masażu?
Czy warto brać kredyt na rozwinięcie biznesu? Czytałam na stronie credy jakie są warunki takiej pożyczki na rozwiniecie działalności. Wydaje się, że to niewielkie koszta, marze o swoim kącie. Gdzie będzie łóżko do masażu, poczekalnia dla klienta etc.
Shinatobe - 2017-06-15, 14:36

Podchodziłbym z dystansem do wszelkiego rodzaju kredytów, szczególnie takich znalezionych gdzieś w sieci. A jeśli już to bardzo dokładnie czytać umowę przed podpisaniem a najlepiej poprosić o przesłanie jakiegoś jej draftu. Jeśli firmie zależy na kliencie to nie będzie miała problemu z przygotowaniem draftu albo indywidualnej symulacji. Natomiast może na początek nie warto sobie zawracać głowy kredytem tylko podnająć stanowisko do masażu w jakimś salonie urody albo klinice itp? Można się wtedy zorientować w zapotrzebowaniu na tego typu usługi w swojej okolicy i z czasem jak pojawi się sposobność na otwarcie całkowicie swojego miejsca, powoli przenosić swoją bazę pacjentów do nowego miejsca.
hella - 2017-08-25, 08:47

Jest to firma pożyczkowa prywatna i szczerze powiedziawszy to sama mam ograniczone zaufanie do ego typu firm:
są wysokie opłaty
wysokie oprocentowanie
i jesli masz problemy ze spłatą to nie można z nimi tak dyskutować jak z bankiem
Jesli się upierasz przy takiej pozyczce to przynajmniej dopytaj się o szczegóły na forum specjalistycznym https://chwilowo.pl/forum

dorota1 - 2017-11-24, 16:35

ja już brać kredyt na firmę to najlepiej w banku a nie jakąś chwilówkę


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group