To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Zniesiona lordoza - jaki masaż? ewentualnie tens/ems..

Kudlaty - 2017-05-08, 14:10
Temat postu: Zniesiona lordoza - jaki masaż? ewentualnie tens/ems..
Witam serdecznie, jestem nowym użytkownikiem i potrzebuję pomocy odnośnie swojego przypadku. Mam stwierdzoną zniesioną lordozę na odcinku szyjnym, występują u mnie bóle szyi, karku, promieniujące od ucha do łopatki i dalej do prawej ręki.
Wykonuję ćwiczenia przed komputerem, chodzę na masaże karku i ostatnio zakupiłem elektrostymulator tens/ams.
Raz jest lepiej, raz gorzej - może ktoś z forumowiczów ma dla mnie jakieś wskazania odnośnie konkretnego typu masażu czy formy rahabilitacji?
Podłączając aparat tens po obu stronach ciała/szyi mam wrazenie ze prawa strona jest słabsza - to znaczy muszę ustawić wiekszą skalę napięcia aby mięsnie zaczęły się kurczyć identycznie jak po stronie lewej.. co to moze oznaczać???

Z góry dziekuję za pomoc - jeśli napisałem w złym miejscu to proszę moderatora o przeniesienie wątku.

Pzdr
Kudłaty

hudson - 2017-05-19, 07:50

Według mnie najlepiej jakbyś zapytała osobiście specjalisty, on na pewno dokonał by trafnej decyzji jaki masaż.
huberta22 - 2017-09-20, 14:01

dzięki Wasze porady są świetne!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group