To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Fotele masujące - Fotel masujący. Od jakiegoś czasu rozważam zakup.

karolpoznań - 2017-03-07, 13:45
Temat postu: Fotel masujący. Od jakiegoś czasu rozważam zakup.
Witam

Od jakiegoś czasu rozważam zakup fotela masującego. Przyznam wprost, że z faktu prowadzenia własnego biznesu nie mam zbytnio czasu aby regularnie udawać się do masażysty a co raz częściej dokuczają mi bóle karku i odcinka lędźwiowego. Nie jest to nic poważnego, wedle informacji od lekarza. Czy ktoś może ma taki fotel, może podzielić się swoją opinią, polecić jakiś model, firmę?

Z góry dziękuje za podpowiedzi i opinie odnośnie foteli :)

Anonymous - 2017-08-17, 13:58

Cześć :)

Mogę polecić siebie i sklep: Rest Lord :) Link masz w moim profilu.

U nas na blogu możesz sobie poczytać odnośnie zalet, wad, foteli. A jak masz więcej pytań to śmiało dzwoń: +48 726 40 30 40

Masaż Leczniczy - 2018-01-06, 10:57

Trochę odgrzewam, ale może autor dostanie powiadomienie odpowiedzi i dowiemy się, czy kupił fotel? =P. W mojej opinii nawet najlepszy fotel masujący nigdy nie zastąpi nawet przeciętnego masażysty. Oczywiście w żadnym razie nie podważam leczniczych właściwości foteli, jednak fotel warto potraktować raczej jako uzupełnienie do zabiegów masażu, niż jako główny element terapii, szczególnie że pojawiają się bóle. Z kolei odpowiadając na postawioną tezę dotyczącą braku czasu na odwiedzanie gabinetu masażu to myślę, że czas jaki trzeba przesiedzieć na fotelu masującym będzie porównywalny z czasem potrzebnym na dojazd do salonu i samo masowanie. A może warto postawić na mobilnego masażystę z dojazdem do domu?
marekrekkles - 2018-07-18, 14:28
Temat postu: masaż
Stawy wyleczyłam fotelem Pro-Wellness. Można nawet wybrać program dopasowany do kierowców, czy osób aktywnych fizycznie, więc to chyba największy plus, bo nie bawisz się w tym fotelu w jakieś zaawansowane konfiguracje, tylko wszystko od razu dopasowane do najpopularniejszych problemów zdrowotnych.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group