To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Jak rozreklamować swoje usługi?

daga - 2017-01-26, 14:12
Temat postu: Jak rozreklamować swoje usługi?
Jak radzicie sobie z pozyskaniem nowych klientów? Ja mam swoje studio od trzech miesięcy i ilośc klientów jest taka średnia. Zastanawiam się więc jak pozyskać nowych. Myślałam nad tym, żeby zakupić takie stoisko berkano. pl/portfolio?category=17 i wystawiać się na targach branżowych i jakichś wydarzeniach w galeriach handlowych, proponując np. darmowy masaż dłoni :) Co Wy o tym myślicie? Dobry pomysł? ;)
izabella_123 - 2017-02-17, 14:17

Możesz spróbować. A masz konto na FB i Instagramie?
administrator - 2017-03-30, 09:52

Dodać się do bazy http://gabinety.e-masaz.pl
Kristy - 2017-05-01, 14:44

Coś mi się wydaje, że tutaj najlepiej będzie jeżeli weźmiecie pożyczkę dla reklamy. Taka dobrze opracowana reklama może wam bardzo dużo zwrócić. Jeżeli macie już jakieś długi to oferty pożyczek dla dłużników będzie najoptymalniejszą kwestią kredytu czy pożyczki. Mam nadzieję, że wam się uda i pozyskacie dobre zyski
pszczolka80 - 2017-05-02, 13:54

a coś mi się wydaje, że nie ma co się pchac narazie w pożyczki. Masz konto swojego salonu na facebooku i instagramie? przede wszystkim działaj na facebooku, reklamuj się, dodawaj infografiki. Dodaj się do różnych baz firm dostępnych w internecie, pisz na forach twojego miasta i się reklamuj.
Swan - 2017-09-13, 08:32

Albo Facebook, sporo osób korzysta więc można do nich stosunkowo łatwo trafić ;)
Anonymous - 2017-09-18, 13:57

Reklama w sieciach społecznościowych powinna pomóc.
luxye - 2017-11-07, 13:58

Pozycjonowanie + Facebook :)
marika34 - 2017-11-09, 11:11

Adwords
facebook
orgainzowanie róznych akcji promocyjnych - możecie przygotować dla klientów jakieś gadżety takie jak smycze, wizytówki, kalendarze Ludzie uwielbiają dostawać coś za free....

Najlepsza jest jednak reklama szeptana. Tak więc dbajcie o jakośc usług :)
http://www.opengift.pl/

masazkregow - 2017-11-24, 15:31

Teraz social media są prawdziwą potęgą. Konto na facebooku czy instagramie powinny pomóc. Warto dużo pisać o swojej działalności, organizować różne akcje promocyjne by zachęcić ludzi do zapoznania się z Twoją ofertą. Jeśli masz problem z pisaniem takich postów to możesz poprosić kogoś kto lepiej się w tym odnajduje, bo wiadomo, że na początku nie można sobie pozwolić na zatrudnienie osoby odpowiedzialnej tylko i wyłącznie za promocję. Poza tym po prostu dbaj o jakość swoich usług i o pacjentów, którzy już przychodzą:) Jednak stara dobra metoda poczty pantoflowej dalej działa i możliwe, że wraz ze stałymi pacjentami przyjdą nowi.
dorota1 - 2017-11-24, 16:29

strona na facebooku to bardzo dobry pomysł.
Im więcej mamy pozytywnych komentarzy i lików tym lepiej

hella - 2020-10-26, 12:34

Gadżety reklamowe są dobra opcją aczkolwiek trzeba tutaj dobrze zastnaowić się nad tym jakie gadżety podarować. Tak aby była to mądra opcja. I aby niepotrzebnie nie wydać pieniędzy

Nie polecam na pewno smyczy, sama mam ich wiele i tak naprawdę ich nie używam.

Dobrą opcją są natomiast czekoladki z logo firmy Można je podarować na targach, ale również mozna je podarować w formie gadzetu reklamowego klientom z okazji świąt ( sama planuje na święta takie drobne upominki).
https://www.dobrepomyslyn...ypromowac-firme

kuuma - 2020-11-17, 12:18

Tylko że czekoladki zjesz i wyrzucisz a takie smycze czy długopis zachowasz i gdzieś tam Ci utkwi w głowie nazwa firmy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group