To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Konkursy, nagrody, losowania związane z masażem - Kalendarzowy konkurs 2008/2009 zakończony.

administrator - 2008-12-18, 12:40
Temat postu: Kalendarzowy konkurs 2008/2009 zakończony.
Kalendarzowy konkurs 2008/2009.

Mamy dla państwa 5 kalendarzy ufundowanych przez firmę Habys.

Aby wgrać kalendarz wystarczy wysłać swoje dane (imie, nazwisko oraz adres) na adres: konkurs@e-masaz.pl.



Spośród nadesłanych e-maili rozlosujemy 5 darmowych kalendarzy na 2009 rok.

Nagrodzone osoby:
1. Adam Pyczot
2. Anna Tomaszewska
3. Monika Szuba
4. Piotra Naporski
5. Grzegorz Biernacki

Każde zgłoszenie powinno posiadać dane: imię i nazwisko oraz adres uczestnika.

Informacje dodatkowe:

1. Organizatorami i fundatorami nagród są firm Ziaja.com oraz serwis e-masaz.pl
2. Nagrody zostaną przesłane na adres zwycięzcy, na koszt Organizatorów.
3. Organizatorzy dopuszczają możliwość publikacji danych (Imię, Nazwisko) zwycięzcy na łamach swoich serwisów internetowych.
4. Członkowie i organizatorzy nie mogą brać udziału w konkursie.

Dodatkowe informacje o konkursie można uzyskać pisząc na adres:
konkurs@e-masaz.pl

Życzymy udanego konkursu.
Serwis e-masaz.pl

Adam P - 2008-12-18, 22:09

nawet wysłałem :D ale chyab nie dla nagrody ale zeby forum mialo wieksza frekwencje :)

ostatni konkurs i tak był oszukany :)

zreszto kiedys na jednym forum spotkałem sie z czyms takim ze byly konkursy ale brac mogly tylko udzial osoby ktore mialy minimum ile tam postów 15,20 czy 40. Mozna by bylo o czyms takim pomyslec... moze aktywnosc by wzrosła... bo na konkurs maila to każdy szakal moze wyslac po cichaczu :) taka mała luźna propozycja dla amina :)

Pozdrawiam :P

narzekator :P

administrator - 2008-12-19, 08:35

Adam P napisał/a:
nawet wysłałem :D ale chyab nie dla nagrody ale zeby forum mialo wieksza frekwencje :)

To dobrze :P ;)

Adam P napisał/a:

ostatni konkurs i tak był oszukany :)

Czemu tak sądzisz ? Jeśli nie wierzysz to spytaj zwycięzców o paczuszki z nagrodami :D

Adam P napisał/a:

zreszto kiedys na jednym forum spotkałem sie z czyms takim ze byly konkursy ale brac mogly tylko udzial osoby ktore mialy minimum ile tam postów 15,20 czy 40. Mozna by bylo o czyms takim pomyslec... moze aktywnosc by wzrosła... bo na konkurs maila to każdy szakal moze wyslac po cichaczu :) taka mała luźna propozycja dla amina :)

Konkursy sa oglne i informacja o nich jest wszędzie i na forum i na stronie serwisu. ;)
Fakt trzeba będzie coś pomyśleć żeby tylko dla forumowiczów zrobić konurs :D

Adam P napisał/a:

narzekator :P

Maruda :D

Adam P - 2008-12-19, 09:46

nei wierze bo nei wygrałem hehe :P :P:P
Przy ogłoszeniu wyników podawajcie nicki z forum :) Bedzie fajniej :)

administrator - 2008-12-20, 12:32

Adam P napisał/a:
nei wierze bo nei wygrałem hehe :P :P:P

Miałeś pecha ;)
Adam P napisał/a:

Przy ogłoszeniu wyników podawajcie nicki z forum :) Bedzie fajniej :)

Może i będzie ale wszyscy niestety podają swoje dane(imię i nazwisko) wiec ciężko będzie szukać nicków. ;)

niesta - 2008-12-21, 17:35

Ja w kazdym konkursie biore udzial ale cos kiepsko z tymi moimi wygranymi =bchyba pod zla gwiazda jestem urodzona=D ale chociaz z refleksem dobrze bo wejsciowe na LNE to dostalam =D
administrator - 2008-12-21, 20:32

niesta napisał/a:
Ja w kazdym konkursie biore udzial ale cos kiepsko z tymi moimi wygranymi =bchyba pod zla gwiazda jestem urodzona=D ale chociaz z refleksem dobrze bo wejsciowe na LNE to dostalam =D

No widzisz zawsze cos ;)

Truskawa - 2008-12-21, 20:49

Tez wlasnie wyslalem maila:)
Na targi spa w lodzi za friko wszedlem wlasnie dzieki wygranej tutaj na forum wejsciowce:)
Jak ktos jeszcze nic nie wygral to niech probuje!!
Naprawde warto!!!
A kalendarzyk wyglada obiecujaco:)

Adam P - 2008-12-21, 23:40

kalendarz jak kalendarz :P ta pani moze byc chodz ja tez nie mam co narzekac przy mnie juz wisi BOSMAN FULL :P jak cos to nie reklama :P
administrator - 2008-12-22, 00:45

Adam P napisał/a:
kalendarz jak kalendarz :P ta pani moze byc chodz ja tez nie mam co narzekac przy mnie juz wisi BOSMAN FULL :P jak cos to nie reklama :P

Co to jest ?? mówisz o napoju ;) czy o kalendarzu ? :D A propo kalendarzy kalendarz slynej marki samochodowej polecam ;) juz nie robie ot ;)

Adam P - 2008-12-22, 10:01

o kalendarzu z piwkiem :P
administrator - 2008-12-22, 14:20

Adam P napisał/a:
o kalendarzu z piwkiem :P

Łee to tam nie ma co oglądać ? Same piwo ;) No chyba że coś oprócz piwa jeszcze jest ? :D

Adam P - 2008-12-22, 15:21

nie ma ... :P no dobra macie racje ja chce kalendarz z ta panią :D hehe
administrator - 2008-12-22, 22:31

Adam P napisał/a:
nie ma ... :P no dobra macie racje ja chce kalendarz z ta panią :D hehe

Łeee to co to za kalendarz jak nie ma pani :P No czekamy do 13 stycznia i w losowaniu rozstrzygnie się kto wygra ;)

jacoknt - 2009-01-02, 14:40

Ostatnio wygrałem kosmetyki. Przydadzą się:):) Kto ma szczęście , ten wygrywa.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group