To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Czy warto iść na masaż?

Anonymous - 2017-11-09, 14:29

Masaż jest świetnym pomysłem. Rozluźni spięte mięśnie i cóż... nie zdziw się jeśli na początku będziesz odczuwał ból ale następne dni będą super. Polecam.
remiii - 2018-07-02, 07:45

Moim zdaniem warto! Taki masaż o na pewno
totalny relaks
rozluźnienie
oraz sporo plusów jeśli chodzi o stan naszych plecków/

Moim zdaniem nie ma sie tutaj nawet co zastanawiać :)

gwiazdeczka7 - 2018-09-19, 13:34

Zdecydowanie warto!! Masaże to super sprawa, u mnie cała rodzina korzysta z masaży i czujemy się wyśmienicie.
gwiazdeczka7 - 2018-10-11, 22:46

Zdecydowanie tak. Masaż to super sprawa, z pewnością poczujesz się lepiej. W wieku 15 lat na pewno masz wiele ruchu w ciągu dnia, taki masaż zregeneruje Twoje mięśnie i stawy. Myślę, że to super pomysł, warto dbać zdrowie już młodzieńczych lat. Jest wiele typów masażów, bardzo skuteczny jest masaż klasyczny, sama z niego regularnie korzystam i jestem bardzo zadowolona efektami. Chodzę na masaż do Sanomedica w Warszawie: www.sanomedica.pl/oferta/masaz/masaz-klasyczny
Warto zajrzeć na Ich stronkę i zapoznać się z ofertami, serdecznie pozdrawiam.

bonka - 2020-07-01, 06:18

Zdecydowanie warto. Masaż ma bardzo wiele zalet

Odpręża
Mozna się podczas masażu wyciszyć oraz zabieg redukuje stres, sama kilka razy zastnęłam u masażysty, tak byłam zrelaksowana :)
Poza tym ma własciwości lecznicze. Osoby, które pracują wiele godzin przed komputerem powinny decydować sie raz na jakiś czas na masaz leczniczy Masaz taki ma dobre działanie na kręgosłup.

Na masaże można chodzić w praktycznie każdym wieku! http://rehabilitacjakrako...niesc-korzysci/

tetrus97 - 2020-11-16, 18:30

Czy w czasach koronawirusa masażysta musi wymagać od pacjenta nałożenie maseczki?
kuuma - 2020-11-17, 12:17

Ja ostatnio byłam na terapii polem magnetycznym https://r-cito.pl/oferta/pole-magnetyczne z powodu bólu kręgosłupa. Fizjoterapeuta miał maseczkę i mnie również poprosił o jej założenie. Myślę, że jest to kwestia zachowania bezpieczeństwa, która nie powinna być dla nas zaskoczeniem.
dziadzia - 2020-12-22, 17:45

powinno oczywiscie sie miec maseczke i dezynfeokowac rece


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group