To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Czy warto iść na masaż?

marrek - 2016-11-14, 20:49
Temat postu: Czy warto iść na masaż?
Czy warto iść 15 letniemu chłopakowi na masaż relaksacyjny? Tak aby spróbować czegoś nowego? :) Jeżeli tak, to na jaki?
massagewarsaw - 2016-11-16, 00:44

jesli tylko czujesz taka potrzebe, to tak. Nigdy nie za wczesnie, albo za pozno. Wybierz najblizszy gabinet. Jak ci sie nie spodoba, to kolejne, dalsze
marrek - 2016-11-16, 21:07

massagewarsaw napisał/a:
jesli tylko czujesz taka potrzebe, to tak. Nigdy nie za wczesnie, albo za pozno. Wybierz najblizszy gabinet. Jak ci sie nie spodoba, to kolejne, dalsze


A nie będzie trochę to dziwne że 15 letni chłopak przychodzi? :D I potrzebna będzie jakaś zgoda rodzica?

massagewarsaw - 2016-11-26, 03:08

jesli wydaje sie to tobie dziwne, to nie idz. Poczekaj, az bedziesz miec 69 lat
kluska771 - 2017-01-17, 14:17

Każdy masaż jest dobry, bo pozwala mięśniom się rozluźnić :)
Mella - 2017-06-26, 10:04

w wieku 15 lat to raczej trzeba się ruszać, biegać i jeździć na rowerze, a nie chodzić na masaż
no chyba że lekarz zalecił rehabilitację

Weronikamach - 2017-07-04, 08:52

Uważam że chodzenie na masarze jest bardzo dobrym pomysłem może pomóc rozluźnić człowieka po stresującym dniu co pomaga zapobiegać nerwicą.
massagewarsaw - 2017-07-04, 11:32

Weronikamach napisał/a:
Uważam że chodzenie na masarze jest bardzo dobrym pomysłem może pomóc rozluźnić człowieka po stresującym dniu co pomaga zapobiegać nerwicą.

spamujesz masarzem?

TicTac - 2017-07-04, 23:33

marrek napisał/a:
A nie będzie trochę to dziwne że 15 letni chłopak przychodzi? I potrzebna będzie jakaś zgoda rodzica?

Nie. Masowałem chłopaka w twoim wieku, miał krzywe plecy od noszenia książek.

revitalrzeszow - 2017-07-07, 18:49

marrek napisał/a:
Czy warto iść 15 letniemu chłopakowi na masaż relaksacyjny? Tak aby spróbować czegoś nowego? :) Jeżeli tak, to na jaki?

Nie masowałam tak młodego , ale coś koło 17 , więc nie dużo starszy , a dlaczego by nie ?
Napewno nie zaszkodzi. U mnie teraz masaż świecą sobie chwalą.

Artur.L - 2017-07-18, 21:06

Zwróćcie uwagę, że o masaż relaksacyjny chodzi. Nie chcę się czepiać potrzeby takiego masażu w tym wieku, ale bez zgody na piśmie rodzica/opiekuna nie radzę robić masażu. Masuję od ponad 20 lat i nigdy nie zrobiłem masażu nieletniej osobie bez pisemnej zgody rodzica a w wielu przypadkach prosiłem o obecność osoby dorosłej podczas masażu.
Swan - 2017-08-09, 14:23

Masaż dobry w każdym wieku, a bóle zdarzają sie u każdego. Ja polecam masaż w salonie EVE Kosmetyka Profesjonalna, gdzie sama niejednokrotnie bywam. Po takim zabiegu masażu człowiek od razu czuje się o wiele lepiej.
Hilot Szczecin - 2017-08-24, 13:46

Witam,
Nie widzę nic naprzeciwko masowaniu osób osób w tym wieku. Co prawda organizm dopiero się "buduje", ale czy mięśnie lub układ kostny nie ma prawa się męczyć lub czuć bólu?
Punkty spustowe (triggery), przeciążenia mięśni, ich naciągnięcia, obciążenie to może się pojawić u każdego. W Azji młodzież jest masowana równie często jak dorośli, dlaczego zatem u nas miałoby to być szkodliwe?

Anonymous - 2017-09-18, 10:53

Ja bardzo polecam masaż żeby wysmuklić ciało. Daje naprawdę duże efekty.
Krysia1985 - 2017-10-04, 15:05

Jeszcze się nie zdecyowałam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group