To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Fizjoterapia informacje ogólne - Fizjoterapeuta terapia manualna Warszawa, Radom

majkel207 - 2016-10-18, 23:50
Temat postu: Fizjoterapeuta terapia manualna Warszawa, Radom
witam, w zeszłym roku, z powodów zawodowych musiałem dosyć nagle zacząć dużo jeździć samochodem w dłuższe trasy, wcześniej mi się to nie zdarzało i zaczął dokuczać mi ból bioder, z czasem stał się bardzo silny i bardzo mi zaczął dokuczać, poszedłem do takiego gabinetu rehabilitacji w siebie w mieście, i tam stwierdzono, że mam zrotowaną miednice i 3 dolne kręgi, od dawna mi się wydawało że miednica jest krzywo, ale myślałem, że mam jedną krótszą nogę, ale chyba byłem w błędzie, masaż co tam mi wykonano niezbyt mi pomógł, poczytałem trochę w internecie na temat zrotowanej miednicy i wynika, że powinienem szukać fizjoterapeuty zajmującego się terapią manualną, najlepiej specjalizującego się w zrotowanej miednicy, proszę o jakieś porad lub kontakt do osób które mogą mi pomóc, z tych dwóch miast lub okolicy
administrator - 2017-01-07, 11:18

Zerknij tutaj: http://fizjo.e-masaz.pl/fizjo.php?woj=7


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group