To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Muzyka relaksacyjna do masażu

przemkoo101 - 2010-08-27, 11:54

Ja osobiście nie przepadam za muzyką relaksacyjną ale muzyka "cafe del mar" sie nadaje i bardzo podoba mi sie kawałek Enya-"Caribbean Blue" ;)
administrator - 2010-08-27, 17:39

przemkoo101 napisał/a:
Ja osobiście nie przepadam za muzyką relaksacyjną ale muzyka "cafe del mar" sie nadaje i bardzo podoba mi sie kawałek Enya-"Caribbean Blue" ;)

Potwierdzam cafe del mar można poszczać w gabinecie maja fajne składanki.

Cafe Del Mar 9 - Blank & Jones - Desire (Ambient Mix)

Roobin - 2010-11-05, 16:32

Ja polecam wszystkim wykonwacę - Sunlounger przykładowa piosenka http://www.youtube.com/watch?v=3ph_0AB-rcI jego albumy dostępne są np. na chomiku i co ważne w dwóch wersjach trance i chillout także w zależności od nastroju i klienta można stworzyć odpowiedni klimat :wink:
adamm - 2010-11-16, 23:23

Uwielbiam taką muzykę. Polecam także Bonobo
fryzjer01 - 2011-03-29, 07:59

Necrii napisał/a:
W zasadzie nawet nie pomyślałam, że za muzyke w gabinecie trzeba placic xD

A z tej strony, którą podałaś to najbardziej podoba mi się Afrykański sen. Ciekawe czy w internecie da się faktycznie znaleźć wszystko :D

http://www.vtm.com.pl/pro...fd264e235a25331


Jeszcze niewielu właścicieli gabinetów masażu i nie tylko zdaje sobie sprawę, że za odtwarzanie muzyki w salonie z radia, telewizji czy plyt zakupionych w sklepach powinna odprowadzać nazwijmy to "podatek muzyczny". Każdy kto prowadzi dzialalnosć gospodarczą, a muzyka pomaga w osiąganiu korzyści finansowych zmuszony jest do odprowadzania opłat dla OZZ, czyli m.in. ZAiKS-u.

Na szczęście są sposoby ominięcia tej dodatkowej, moim zdaniem zbędnej opłaty. Tak jak zostalo juz wspomniane w tym wątku, są sklepy oferujące muzykę zwolnioną z opłat ZAiKS. Kupujeciei płytę specjalnie przygotowaną np. do masażu, otrzymujecie specjalny certyfikat i żaden Zaiks Wam niestraszny:)

Przykładem są m.in. takie strony jak:
www.vtm.com.pl czy www.solitudes.pl i parę innych. Dla każdego coś dobrego;)

Pzdr

RehaT - 2011-03-29, 08:20

z odtwarzaniem muzyki to prawda... zajmuje sie dj'ka i z tego co pamietam to jest okolo 2 tys rocznie...Wiec nie ma co puszczac muzyki w gabinecie... Znajomy ostatnio mial kontrol musial zaplacic za odbiornik radiowy z tym ze za radio placi sie grosze
Elnes - 2011-03-30, 10:07

Witam,
Czy jest możliwość aby ktoś mi zgrał muzykę do lomi lomi gdyż nie będąc technologicznie zaawansowana nie bawię się w takie rzeczy:) albo żeby chociaż podać strony bądż adresy sklepów gdzie dostanę muzykę z płytki"The Calling"
Dzięki i pozdrawiam.

masaz123 - 2012-12-15, 18:00
Temat postu: utwór- szybszy,energiczny do spa, masażu
szukam utworu który bywa w gabinetach masażu ,jest szybszy ,dodający energii jakby ,jest troszkę fletu tam bądź coś w tym stylu
może nie opisze dokładnie ale prócz muzyki są słowa w stylu albo
: mama... eee. mama... eee mamaa eeee. oooo
albo nana.. e nana... e nanana... e jo...

nie wiem czy to nie utwór z firmy Bioline z kosmetyków jakiś będzie, może ktoś kojarzy ten utwór akurat proszę o tytuł....

on jest szybszy ....

administrator - 2012-12-15, 21:36
Temat postu: Re: utwór- szybszy,energiczny do spa, masażu
masaz123 napisał/a:
szukam utworu który bywa w gabinetach masażu ,jest szybszy ,dodający energii jakby ,jest troszkę fletu tam bądź coś w tym stylu
może nie opisze dokładnie ale prócz muzyki są słowa w stylu albo
: mama... eee. mama... eee mamaa eeee. oooo
albo nana.. e nana... e nanana... e jo...

nie wiem czy to nie utwór z firmy Bioline z kosmetyków jakiś będzie, może ktoś kojarzy ten utwór akurat proszę o tytuł....

on jest szybszy ....

hehe większość utworów brzmi ;)

Fajne może trochę do gabinetu nie pasuje ale mnie się podoba :)
http://www.youtube.com/watch?v=M4INeFG5ZVw

fryzjer01 - 2013-03-18, 09:48

Na youtube jest sporo fajnej muzyki, która spodoba się wam i waszym klientom :-) np. tutaj http://www.youtube.com/us...a/videos?view=0 Polecam Muzyka Relaksacyjna - SHIATSU MUZYKA DO MASAŻU, japońskie klimaty ;-)
huberta22 - 2017-04-06, 10:59

ja po prostu na yt wlaczam taka skladanke i tyle
Shinatobe - 2017-06-15, 13:39

Cafe Del Mar - potwierdzam, świetne składanki, ewentualnie tak jak wspomniała koleżanka wyżej po prostu Youtube, codziennie coś nowego się tam właściwie pojawia. A z innej beczki mam niektórych pacjentów, którzy lubią mieć zapuszczony podczas zabiegu blues, mnie też się przy takiej muzyce dobrze masuje.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group