To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Działalność gospodarcza - dotacja z urzędu pracy

vard1337 - 2016-07-19, 16:37
Temat postu: Działalność gospodarcza - dotacja z urzędu pracy
Dzień dobry,

jestem technikiem masażystą z 2 letnim stażem i właśnie staram się o dotację z urzędu pracy.

Mój problem wygląda następująco :
jako PKD główne wpisałem numer 86.90.A - działalność fizjoterapeutyczna, a pani z urzędu powiedziała że bez tytułu fizjoterapeuty nie mogę wpisać tego PKD, i tutaj jest pytanie czy ja jako technik masażysta, mogę mieć działalność pod to PKD czy w grę wchodzi jedynie 96.04.Z - Działalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej ? Dodam że masaże, które mam zamiar wykonywać w swoim gabinecie to masaże lecznicze.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Windi87 - 2016-07-25, 16:38

Najprawdopodobniej jest tak jak ta Pani z urzędu mówi(może są jakieś sposoby tego ominięcia ale ja nie znam). Powiedz mi do czego potrzebne jest tobie wpis nr. 86.90.A? aby dostać dotacje z urzędu pracy? Z wpisem 96.04.Z nie dostaniesz?
AkukuBernard - 2016-09-12, 09:57

Właśnie napiszcie jak u was jest z tymi środkami. Łatwo jest dostać bo mnie okroili tak, że praktycznie nie jestem wstanie realizować działalności tak jakbym chciał. Gdzie można znaleźć listę kosztów kwalifikowanych.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group