To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Egzamin zawodowy Technik masażysta - Materiały związane z egzaminami zawodowymi dla masażystów

administrator - 2009-05-17, 11:49

Czekam na projekty, materiały: e-masaz@e-masaz.pl wszystko umieszcze na serwerze do sciagniecia dla wszytkich ! dzieki ;)
Anonymous - 2009-05-18, 20:22

e-Masaz.pl, wysyłąm ci projekty
administrator - 2009-05-18, 20:56

wojciech kondracki napisał/a:
e-Masaz.pl, wysyłąm ci projekty

wiem dzieki na dniach beda na serwerze. Podam linki na forum

Kucza - 2009-06-12, 12:59

Egzaminy już niedługo. Macie może jakieś starsze testy z odpowiedziami z lat 2006 i wcześniejsze ?
Bardzo prosze o przesłanie tych testów na yeety@poczta.fm

administrator - 2009-06-12, 13:22

Kucza napisał/a:
Egzaminy już niedługo. Macie może jakieś starsze testy z odpowiedziami z lat 2006 i wcześniejsze ?
Bardzo prosze o przesłanie tych testów na yeety@poczta.fm

Również ja prosze i od razu umieszcze na serwerze ;)

e-masaz@e-masaz.pl

Anonymous - 2009-06-14, 09:52

czesc.
isze projekt :rozpoznanie :STAW PO SKREDENIU ST.SKOKOWEGO K.D.LEWEJ
OBSZAR OBJETY MASAZEM: STOPA,STAW SKOKOWY,PODŁUDZIE,ST.KOLANOWY.MAM PROZBE niech ktos my wysle to tego Wsazania i Przeciwsazania do wykonania masazu najlepiej dzis lubjutro.Egz.15.06 :grin: lub na gg 1052447
jak ktos zechce projekt moge wysłac.

administrator - 2009-06-14, 11:24

wojciech kondracki napisał/a:
czesc.
isze projekt :rozpoznanie :STAW PO SKREDENIU ST.SKOKOWEGO K.D.LEWEJ
OBSZAR OBJETY MASAZEM: STOPA,STAW SKOKOWY,PODŁUDZIE,ST.KOLANOWY.MAM PROZBE niech ktos my wysle to tego Wsazania i Przeciwsazania do wykonania masazu najlepiej dzis lubjutro.Egz.15.06 :grin: lub na gg 1052447
jak ktos zechce projekt moge wysłac.

Prosze o projekt na: e-masaz@e-masaz.pl

Anonymous - 2009-06-15, 08:27
Temat postu: testy
ma ktos testy z ubiegłych lat zimowe
malwa1656 - 2009-06-15, 20:26

dzis byl egzamin pisemny...nauczyciel mowil ze juz pod wieczor beda wyniki...gdzi eich szukac...pomocy.... :?: :?: :?: :!: :!: Prosze...
magsmol - 2009-06-15, 20:55

pod wieczór to trochę za wcześnie ale za kilka dni powinny być wyniki na stronie OKE, lub CKE
Anonymous - 2009-10-01, 11:42
Temat postu: ETAP PRAKTYCZNY CZWRWIEC 2009 -PROJEKT
czy wie ktos lub ma i moze wysłac lub zamiescic naforum jak napisac poprawnie ETAP PRAKTYCZNY.
SKIEROWANIE:
ROZPOANANIE:stan po zlamaniu nadkłykciowym kosci ramiennejprawej,leczonym zachowawczo.zrost pełen
cel zabiegu poprawa trafiki i odżywiania tkanek,w celu zwiększenia ruchomosci stawu łokciowego prawego
rodzaj zabiegu masaz kl.
okolice ciałą: aparat wyprostny st.łokciowegoprawegoi okolice st.łokciowego prawego
lliczba :10razy.
PROSZE O MAILE.
_________________

dragonbm - 2010-07-10, 13:39

Ma ktoś caly egzamin teoria i praktyczny z 2010 roku ?? nie moge nigdzie znaleźć :/ ?
jak cos to słać :
bartekmnpz1@wp.pl

z góry dzieki

administrator - 2010-07-11, 23:26

dragonbm napisał/a:
Ma ktoś caly egzamin teoria i praktyczny z 2010 roku ?? nie moge nigdzie znaleźć :/ ?
jak cos to słać :
bartekmnpz1@wp.pl

z góry dzieki

Od razu po proszę na adres forum@e-masaz.pl wstawimy na serwer dla potomnych ;)

Olmag - 2011-02-23, 11:36

Czy ma ktoś testy i projekty z ubiegłych lat, jeśli tak to bardzo proszę o wysłanie ich na emaila olga.trebicka@vp.pl. Za pomoc serdecznie dziękuje, bo właśnie przygotowuje się do egzaminu zawodowego i przydałyby mi się jakieś materiały.
Pozdrawiam Olmag

8agatka9 - 2011-02-23, 20:09
Temat postu: Egzamin 2011 pomóżcie !!
Mam wielki problem związany z egzaminem z 2010 roku . Nie zdalam tego egzaminu , bo niestety nie skupiłam sie za bardzo na Drenazu Limfatycznym:(
Bardzo się boje kolejnego egzaminu w 2011 roku, ponieważ nie wiem jak sie do niego przygotować powtórnie :( Jestem teraz na 1 roku fizjoterapii więc część wiedzy mi nie uleci , lecz pomóżcie mi w jakim kierunku sie uczyc ?
Czy wystarczy powtarzać sobie szkielet projektu i przypominac techniki z każdej metody masażu ? czy to za mało ?
Pomóżcie mi jestem w kropce.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group