To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Masażysta w Holandii

Juliet89 - 2016-06-21, 23:31
Temat postu: Masażysta w Holandii
Witam,
tak jak w temacie :) Czy ktoś orientuje się jak wygląda praca masażysty w Holandii? Mam dyplom technika, kilkuletnie doświadczenie w zawodzie i specjalizuję się w tajskim masażu tkanek głębokich. Masaż to moja pasja i ludzie do mnie wracają :) Mam możliwość zamieszkania w Holandii i chciałabym kontynuować tam swój zawód... Porozumiewam się biegle w j. angielskim, a po holendersku ni w ząb. Czy ktoś tutaj jest mi w stanie powiedzieć czy bez j. holenderskiego mam szansę dostać pracę w hotelu lub salonie masażu? Jak to generalnie wygląda w tej specjalizacji?
Pozdrawiam :)

Kristy - 2016-11-23, 13:22

Moim zdaniem brakuje w Holandii pracy dla masażysty. Myślałaś by raczej otworzyć własny gabinet ? Masaż leczniczy, masaż odprężający etc, myślę że przyniosły by Ci porządną kasę. Zobacz, chodzi mi dokładnie o takie usługi medicaspa.pl/nasza-oferta/masaze/masaze-lecznicze/masaz-leczniczy/ . bardzo korzystna forma terapii manualnej i masażu klasycznego. Takie zabiegi bardzo odciążają kręgosłup, pozwalają rozluźnić się mięśniom. Myślę, że właśnie na takie masaże jest bardzo duże zapotrzebowanie w wyżej wymienionym kraju :)
massagewarsaw - 2016-11-26, 03:11

Kristy napisał/a:
Moim zdaniem brakuje w Holandii pracy dla masażysty. Myślałaś by raczej otworzyć własny gabinet ? Masaż leczniczy, masaż odprężający etc, myślę że przyniosły by Ci porządną kasę. Zobacz, chodzi mi dokładnie o takie usługi http://medicaspa.pl/nasza...asaz-leczniczy/ . bardzo korzystna forma terapii manualnej i masażu klasycznego. Takie zabiegi bardzo odciążają kręgosłup, pozwalają rozluźnić się mięśniom. Myślę, że właśnie na takie masaże jest bardzo duże zapotrzebowanie w wyżej wymienionym kraju :)

spam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group