To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Sprzęt oraz akcesoria do masażu - Stół do masażu

massagewarsaw - 2011-05-07, 15:16
Temat postu: kurs masaz tajski
z mov byly zgrzyty w jednym z wczesniejszych watkow - po opoznionej odpowiedzi od producenta okazalo sie, ze po prostu zalamala sie komunikacja.

Nawet na allegro (z reguly) mozna odeslac zakup w przeciagu 7 dni, jesli sie nie podoba.

piotrek1235245 - 2011-06-06, 19:16

Witam, jestem nowy na forum. Jestem po pierwszym roku szkoły policealnej na kierunku technika masażysty, w wakacje zaczynam prace sezonową i będę myślał o zakupie przenośnego stołu do masażu. Jednam mam pewien problem otóż jetem wysoki (192cm) i większość stołów które miałem okazje widzieć ustawione na najwyższej wysokości nie są stabilne ( oczywiście mówię o stołach do 1000 zł) Może ktoś miał podobny problem, jeśli tak proszę o poradę. Z góry dziękuje i pozdrawiam
massagewarsaw - 2011-06-06, 19:56
Temat postu: kurs masaz tajski
tani czy drogi, jesli ustawiony na najwyzej, to jest chwiejny. Szukaj jak najszerszego, im szerszy, tym mniej bedzie sie kolysal.

popytaj sprzedawcow na allegro i producentow, moze im sie poniewiera jakis szeroki, ktorego nawet nie oglaszaja, bo nie oplaca sie go promowac i chetnie sie go pozbeda.

mozna tez prosic o zrobienie na wymiar, ale to dodatkowo kosztuje - niemniej jesli wybierzesz najprostrzy model za okolo 500-600zl, to doplacisz prawdopodobnie 200-300.

popracuj nad swoja technika - ugnij sie w kolanach, to poprawi jakosc wielu technik masazu

piotrek1235245 - 2011-07-11, 19:23

http://allegro.pl/55v-pro...1699637634.html Witam co myślicie o tym stole> jak już wcześniej pisałem jestem wysoki i jak poradził mi massagewarsaw lepszy będzie szeroki stół, co o nim myślicie, warto kupić?
massagewarsaw - 2011-07-11, 19:58
Temat postu: kurs masaz tajski
tu http://allegro.pl/stol-lo...1705951884.html

masz o 1 cm szerszy i o polowe tanszy, ale drewniany i ciezki, 16kg.

w twoim stole nie ma podanej wagi, ale poniewaz jest z aluminium, to powinien byc lzejszy. Musisz sie dopytac o wage

adamm - 2011-07-12, 20:26

Pytam sie zapewne jako kolejny :) lepiej kupic "takie" lozko czy np: habys
slucham massagewarsaw :p

massagewarsaw - 2011-07-12, 20:41
Temat postu: kurs masaz tajski
jesli stac cie na stol markowy, to mozna trafic na allegro uzywane, za okolo polowe ceny nowego.

na stronie habysa stoly sa juz od troche ponad 500 - konkurencja ze strony allegro i stolow importowanych zrobila swoje i teraz ceny sa porownywalne.

zalezy od sytuacji, ale warto miec 2 stoly - jeden szeroki w gabinecie/domu, a drugi lekki i waski w samochodzie (nawet nie trzeba go wyciagac na noc z bagaznika).

Niewielu stac na 2 stoly z najwyzszej polki, dlatego trzeba sie zadowolic stolami ze sredniej czy niskiej polki. Wedlug mnie, wspolczesnie nie ma znacznej roznicy w jakosci, ale trzeba szukac najodpowiedniejszego.

alkarn - 2011-07-20, 11:54

massagewarsaw co możesz powiedzieć o stołach z firmy HABYS serii SimplyLine: Bello One 60 czy lepsza była by 70 do masowania po domach.
Czy lepszy był by ten stół Allano One.

massagewarsaw - 2011-07-20, 12:02
Temat postu: kurs masaz tajski
nie znam zadnego z ich stolow. Wezszy lepszy do noszenia, najlepiej jesli z aluminium, bo trwalszy.

ps wczoraj na allegro byly stoly od 199zl + przesylka 30

rankst - 2011-10-24, 14:45
Temat postu: stol do masazu ?!
witam

co sadzicie? bedzie to moj 1szy stol do masazu,dopiero zaczynam
http://allegro.pl/11-5kg-...1883462077.html

http://allegro.pl/stol-lo...1872214941.html

prosze o wasze opinie


z gory dziekuje

massagewarsaw - 2011-10-24, 16:43
Temat postu: kurs masaz tajski
za zawsze wole aluminiowy, bo trwalszy i latwiej naprawic.

do tego ten aluminiowy mozna polozyc plasko na podlodze i na oparcie na plecy (dla pacjentow, ktorzy nie moga lezec plasko, np ciezarne, osoby w podeszlym wieku etc)

jpwawa - 2012-03-14, 13:30

Ja również chciałbym kupić swój pierwszy stół.
Zależy mi na grubszym materacu i pełnym wyposażeniu.
stół na pewno 70 cm, przenośny, drewniany.

Co polecacie?

administrator - 2012-03-14, 13:58

jpwawa napisał/a:
Ja również chciałbym kupić swój pierwszy stół.
Zależy mi na grubszym materacu i pełnym wyposażeniu.
stół na pewno 70 cm, przenośny, drewniany.

Co polecacie?

Zerknij na ofertę może coś cie zainteresuje? Stoły do masażu

jpwawa - 2012-03-14, 14:21

no tak :) a coś oprócz habys'a? :)
administrator - 2012-03-14, 14:28

jpwawa napisał/a:
no tak :) a coś oprócz habys'a? :)

Nic tylko allegro.pl :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group