To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Sposoby na szybkie i zdrowe odchudzanie

Swan - 2017-09-13, 08:27

Dieta i aktywność ruchowa
masazkregow - 2017-09-20, 20:09

Reguła jest taka: albo szybko, albo zdrowo :D
Jeśli szybko, to w uszczerbkiem na zdrowiu i krótkotrwałymi efektami. Jeśli zdrowo, to pewnie chwilę to zajmie, ale warto uzbroić się w cierpliwość, zachować zdrowie i cieszyć efektami długo. Nie odkryję nic nowego: aktywność fizyczna i odpowiednie odżywianie to jedyna droga do sukcesu.

dorota1 - 2017-09-23, 20:58

nie ma czegoś takiego jak szybkie zrzucenie zbędnych kilogramów. Trzeba na stałe zmienić nawyki żywieniowe żeby nie dopadł nas efekt jo-jo
paszka - 2018-02-04, 17:48

No niestety albo zdrowo albo szybko.. Jesli przegniesz i schudniesz za szybko to bedzie efekt jojo a potem płacz i lament... Są dwie wazne rzeczy przy odchudzaniu. Odpowiednie żywienie i ćwiczenia. Ja bardzo zadowolona jestem z posiłków z Macro Bios Baru bo maja posilki smaczne ekologiczne tanie i pelnowartosciowe. Często je zamawiam gdy nie mam czasu gotowac. Do tego cwicze co drugi dzien cardio i fitness i dwa razy w tygodniu basen. Staram sie byc systematyczna i odpowiednio zmotywowana. Efekty już mam super a gdzie tam do wakacji :D
annesa901 - 2018-02-07, 19:28

Więcej ruchu i zdecydowanie zdrowsza dieta :) )
michalka - 2018-02-21, 15:21

Zdecydowanie zmiana trybu życia- dieta i sport - niekoniecznie od raz jakiś wyczynowy, ale stopniowo zwiększana dawka ruchu może być tylko korzystna dla naszego organizmu :) ) Nie jest to może sposób na ekstremalne odchudzanie, ale takie nie może być zdrowe, a znów zdrowe nie zawsze może być ekspresowe.
masazkregow - 2018-04-11, 17:28

Myślę, że najważniejsza przy odchudzaniu jest regularność posiłków. Trzeba jeść częściej i mniej, 5 posiłków to taka zalecana ilość. No i oczywiście nie można zapomnieć o tym jak ważne jest śniadanie. Bo skąd mamy brać siły na rozpoczęcie dnia? Tutaj podrzucam parę pomysłów na zdrowe śniadanie:http://www.kobiety.pl/zdrowie/sniadanie-najwazniejszy-posilek-dnia Myślę, że po takim posiłku motywacja do działania będzie większa.
MartynaW - 2018-04-12, 15:35

tylko ujemny bilans kaloryczny. Jeśli ktoś myśli inaczej to jest w błędzie :) Żadne cuda na kiju nie pomogą.
marika34 - 2018-04-26, 11:06

Zdrowe odchudzanie nigdy nie bedzie szybkie. Czytałam ostatnio,ze nie powinno się odchudzać więcej niż 1 kg tygodniowo ponieważ można potem wpaść w efekt jojo. Zobaczcie na to co wystapiło u Dominiki Gwit. Szybko się odchudziła ale potem i tak powróciła do starej wagi.

Drugi ważny element odchudzania to ćwiczenia. I to nie tylko w czasie odchudzania sie. Warto jest je włączyć do naszego rytmu dnia.

Jesli zastanawiacie się nad suplementem to polecam nic innego jak błonnik. https://www.tanie-leczenie.pl/blonnik.html

mirek7 - 2018-05-23, 10:21

masazkregow napisał/a:
Reguła jest taka: albo szybko, albo zdrowo :D
Jeśli szybko, to w uszczerbkiem na zdrowiu i krótkotrwałymi efektami. Jeśli zdrowo, to pewnie chwilę to zajmie, ale warto uzbroić się w cierpliwość, zachować zdrowie i cieszyć efektami długo. Nie odkryję nic nowego: aktywność fizyczna i odpowiednie odżywianie to jedyna droga do sukcesu.


Dokładnie :)

no_name - 2018-08-22, 12:47

Zdrowe i stosunkowo szybkie odchudzanie zagwarantować może catering dietetyczny. Taka forma diety odpowiada coraz większej liczbie osób, szczególnie tym, które nie mają zbyt dużej ilości czasu na pilnowanie swojego dziennego planu żywienia. To bardzo wygodna dieta, bo wystarczy tylko wybrać konkretny plan żywieniowy i po prostu go zamówić. W wielu miastach można liczyć dodatkowo na darmową dostawę. ;)
mpire24 - 2018-12-30, 19:51

Widzę, że większość z Was twierdzi podobnie jak ja, że najważniejszy jest ruch. Dodatkowo warto się wspomóc środkami przyśpieszającymi metabolizm jak np Pastillas Adelgazantes Dzięki nim szybciej osiagniemy swój cel w walce o idealną figurę
hella - 2019-09-09, 12:52

Dobre efekty odchudzania mozna liczyć na diecie bezglutenowej. Bardzo często utrata wagi w diecie bezglutenowej jest związana z ograniczeniem węglowodanów. Gluten pobudza apetyt oraz przy trawieniu wydziela związki, które pobudzają receptory w mózgu wywołujące euforię. Zjadamy więc pokarmy bogate w gluten w ilości większej , niż ich naprawdę potrzebujemy. Ograniczenie produktów bogatych w gluten albo ich całkowite wyeliminowanie sprawia, ze odchudzanie jest łatwiejsze i szybsze.

Poza tym wprowadzenie takiej diety wcale nie jest takie trudne.... W sieci jest bardzo wiele sklepów z produktami bezglutenowymi. Jak również wiele blogów, na ktorych mozna sprawdzić sobie przepisy. https://bezgluten.pl/sklep/119-desery-dodatki-do-pieczenia Polecam ten sklep

bonka - 2020-01-17, 08:06

Aktualnie się odchudzam.
Musze sie pochwalic!!! Nie wytrzymalam i stanelam na wage po tygodniu i.... 62,3 kg !!!!! czyli minus dwa!
I wcale nie mi jest ciezko. Pomimo, ze rygorystycznie przestrzegam zalozen, nie tykam produktow zakazanych.... i nawet chleba wasa i ryzu.
Mam latwo - bo taka mamy pore roku. Mnostwo pysznych warzyw i owocow na wyciagniecie reki i dlatego nie jestem glodna - bo zielonym i surowym opycham sie do oporu.

Najwięcej w sumie daly mi ćwiczenia. Regularnie staram się wskakiwać na orbitrek ze Spokey

dorotasja - 2021-06-29, 18:09

Zdecydowanie polecam ćwiczenia na siłowni, ale najważniejsza jest tutaj systematyczna i ciężka praca. Efekty szybko nie przyjdą - warto tutaj być cierpliwym i starać się ograniczyć niezdrową żywność i słodkie napoje. Do sprawdzania efektów mogę polecić fałdomierz ze strony https://muscleforge.pl/elektroniczny-faldomierz-kaliper-do-pomiaru-tluszczu, bo można dokładnie zbadać swoją tkankę tłuszczową i monitorować swoje rezultaty na bieżąco. Mnie to bardzo pomogło!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group