To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Ból nadgarstka

forever - 2008-11-06, 15:55
Temat postu: Ból nadgarstka
Witam,
od pewnego czasu odczuwam ból w okolicy nadgarstka. W okolicach styku kości łokciowej, wyrostka rylcowatego z kośćmi nadgarstka. Głównie cierpi lewa ręka, możecie polecić jakieś zabiegi na to ?
Generalnie mam problemy ze stawami, od jakichś trzech miesięcy biorę glukozaminę (około 1400mg siarczanu glukozaminy a od tygodnia zwiększyłem dawkę do 2100mg)
Trenuje na siłowni i podczas ćwiczeń obciążających nadgarstek, staram się go usztywnić.

Jeśli możecie, poradźcie coś :)

Adam P - 2008-11-06, 19:57

ogólnie kontuzje nadgarstka sa ciezkie do zaleczenia i latwo sie odnawiaja :) co tez poznalem na sobie :)

robiłes sobie jakies wolne od siłowi?

potraktuj to jakas mascia przeciwzapalna moze cos to da.
Teoretycznie to powinno udac sie z tym do lekarza :) Sam radze wizyte u specjalisty, chodz sie nei wybralem :P

forever - 2008-11-06, 20:02

Zacznę smarować jeszcze ten nadgarstek. A co sądzisz o Kinesiotaping'u na to ?
Troszkę o tym czytałem ostatnio i mnie zainteresowało.

Truskawa - 2008-11-06, 22:57

idz do przychodni gdzie maja fizykoterapie. Powinni ci zrobic laser ew. jakis zabieg pradowy
(koszt jednego zabiegu 7-10zeta). I przedewszystkim wtedy musisz odpuscic silke!! Inaczej zabiegi nie maja sensu...
Jezeli nie laser to chociaz przciwbolowo krioterapie chociaz to tylko zmniejszy objawy ale nie podleczy....

forever - 2008-11-08, 11:55

Jakoś nie mam ochoty chodzić do rodzinnego lekarza, jak zwykle przepisze duomox i da tydzień L4 co robi zawsze bez względu czy to przeziębienie czy zwichniecie czy cokolwiek innego :lol:
Porozmawiam z moim nauczycielem fizjo, w szkole mamy podstawowy sprzęt więc może coś poradzi.
Dzięki za pomoc :wink:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group