To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Płytka tytanowa oraz wybity palec

rafko - 2008-11-01, 21:34
Temat postu: Płytka tytanowa oraz wybity palec
wiTAM mam takie dwa pytania po pierwsze skontaktowala sie ze mna kobieta z zapytaniem czy nie pomasoawalbym tej Pani meża który ma po wypadku plytke tytanowa w plecach dokladnie mi przypadku niestety nie opisala a szkoda, lecz w książce Grzegorza Lewandowskiego wyrazne jest napisane ze jest to absolutnie zakazane ,stwierdzilem ze odmowie i tak tez zrobilem polecajac masaż wodny oraz akupunkture poniewaz dziala ona na osrodkowy uklad nerwowy i potrafi usmierzyc bol na jakie ten pAN cierpi moje pytanie brzmi czy faktycvznie jest to absolutnie zakazane i czy zgadzaja sie ze mmna pozostali:)a propo mojego polecenia .pO DRUGIE mam taki problem ze jakies 2 ,3 lata temu wybilem sobie palec niestety zlekcewazylem to i nikt go nie nastawil teraz zaczalem troche wiecej masowac w trakcie masazu bolu nie czuje dopiero po jakis czas robi mi sie zimno lub w cieplo w ten oto palec :wink: co mozna zrobic ?jakies masci ?czy palca mozna jeszcze nastawic czy nalezy zlamac ?neistety nie moge sobie pozwolic na przerwe w pracy bo dopiero sie to wszystko rozkreca jednakze tez nie chce zeby byl to jakis dlugotrwaly uraz poniewaz moge zakonczyc swoja prace w masazach a tego bym nie chcial czekam na jaksa rade pozdrawiamn :grin:
rafko - 2008-11-03, 01:37

CZy ktos mogl by podjąć temat i udzielić jakiejs odpowiedzi ????pozdrawiam :smile:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group