To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Egzamin zawodowy Technik masażysta - Zachowanie egzaminatora na egzaminie poprawkowym

Maciej ad rem - 2016-02-14, 15:37
Temat postu: Zachowanie egzaminatora na egzaminie poprawkowym
Stworzyłem ten temat, ponieważ jestem zdania że naruszono procedury egzaminu praktycznego.



1. W trakcie egzaminu wszedł na salę człowiek, który prawdopodobnie nie wchodził w skład komisji. Razem z egzaminującym komentowali bieliznę pacjenta.

2. Egzaminator "sekundował" co kilka minut informując ile zostało czasu do końca, co wzmagało presję i skutecznie utrudniało koncentrację.

3. Egzaminator pozwalał sobie na komentarze pokroju "oj, coś nie tak".

4. Na koniec egzaminujący stwierdził, że nie mam kompetencji do pokazania ćwiczeń na pacjencie, i zmuszał do zakończenia czynności porządkowych przed czasem (mimo że do końca całego egzaminu zostało z pół godziny, a musiałem jeszcze umyć ręce).

5. Egzaminator porzucił formę oficjalną, zwracając się per "TY".

To wstępna lista. Czy takie zachowanie egzaminatora jest dopuszczalne ? I co na ten temat mówi Regulamin OKE ? Co można zrobić ?

massagewarsaw - 2016-02-15, 07:34

Napiszcie to do OKE, z kopia do CKE.

Musi sie pod tym podpisac kilka osob, nie tylko z twojego egzaminu, ale, jesli mozliwe, z pozostalych. Im wiecej, tym lepiej.

Da to wam podstawe do ponowienia egzaminu

Maciej ad rem - 2016-02-15, 21:11

massagewarsaw napisał/a:
Napiszcie to do OKE, z kopia do CKE.

Musi sie pod tym podpisac kilka osob, nie tylko z twojego egzaminu, ale, jesli mozliwe, z pozostalych. Im wiecej, tym lepiej.

Da to wam podstawe do ponowienia egzaminu




Byłoby dobrze, niestety, muszę nawiązać z nimi kontakt. Ile mamy czasu ? Odpowiedzi dostaniemy około 30-tego marca. Nowy egzamin będzie miał nowe zadania ?

massagewarsaw - 2016-02-16, 01:43

kontaktuj sie nie tylko z poprawiajacymi, bo ich jest mniej i moze byc trudniej dotrzec, ale ze zdajacymi pierwszy raz. Ten sam egzaminator pewnie byl tez u nich. Najlepiej to wyslac to przed wynikami, zeby nie bylo, ze to forma niezadowolenia z wynikow
Maciej ad rem - 2016-02-16, 16:55

massagewarsaw napisał/a:
kontaktuj sie nie tylko z poprawiajacymi, bo ich jest mniej i moze byc trudniej dotrzec, ale ze zdajacymi pierwszy raz. Ten sam egzaminator pewnie byl tez u nich. Najlepiej to wyslac to przed wynikami, zeby nie bylo, ze to forma niezadowolenia z wynikow



Ale ja poprawiałem w innej szkole...

massagewarsaw - 2016-02-17, 08:40

wyszukaj na fb klasowa grupe i tam wstaw info.

jesli kogos z nich znasz z imienia i nazwiska, to skontaktuj sie na fb.

szkoly tez maja na fb swoje tablice, moze admin strony nie usunie twojego wpisu. Jest spora szansa, ze ten gosc z zewnatrz jest nauczycielem z tej szkoly



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group