To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Masaż grzbietu i kręgosłupa

konrad47 - 2016-01-23, 00:37
Temat postu: Masaż grzbietu i kręgosłupa
Jestem na I roku technika masażysty w szkole policealnej. Wczoraj dostałem 1 z masażu praktycznego grzbietu i kręgosłupa. Uczyłem się przed tym cały tydzień wykułem się i co??? Oczywiście mogę poprawić, ale już się boję to robić. Chcę bardzo zdobyć ten zawód ale już nie wiem co mam robić wykułem się na to i nic to nie dało. Proszę o pomoc jak mam wybrnąć z takiej sytuacji.
administrator - 2016-01-31, 12:37

http://e-masaz.pl/page.ph...cow,_kregoslupa
http://e-masaz.pl/page.ph...asaz_kregoslupa
http://e-masaz.pl/page.ph...kark,_kregoslup

mieczysIaw - 2016-03-26, 03:29

Masażysta jest się z powołania. Skoro oblałeś praktykę tak podstawowego masażu to co będzie dalej? ... nie można się kuć, najlepiej jak najwięcej ćwiczyć praktycznie
massagewarsaw - 2016-03-26, 06:11

masaz to zdolnosci manualne, nie kazdy je ma - wiekszosc musi je wytrenowac. Oczywiscie, ze wymaga to czasui, zeby ruchy masowania przestaly byc kontrolowane swiadomie, bo masaz wtedy wychodzi troche mechanicznie, ale zeby te ruchy "weszly w reke" i byly wykonywane automatycznie, nawet, jesli chaotycznie.

jesli uczyles sie technik, to pewnie je poprawnie wykonales. Mozna przypuszczac, ze popelniles jakis kardynalny blad, moze zle przeczytales instrukcje wykonania zabiegu. Trzeba natychmiast rozmawiac o tym z nauczycielem, zeby szczegolowo wytknal bledy, bo tylko wtedy mozemy je poprawic. Przeciez twoj oblany egzamin swiadczy rowniez zle o nauczycielu, ze nie potrafil poprawnie przekazac ci wiedzy.

Kristy - 2016-11-23, 13:17

Moim zdaniem koniecznie powinieneś te jedynkę poprawić. Masaż leczniczy robi na ryku furorę. Nie wiem jak wygląda to wszystko w praktyce ale czytałam sobie troszkę na medicaspa.pl/nasza-oferta/masaze/masaze-lecznicze/masaz-leczniczy/ i taki masaż wiele dobrego robi dla naszego ciała. Odpręża, redukuje spięcia, niweluje bóle kręgosłupa oraz bóle mięśni. Musisz się podnieść, uwierzyć w siebie i poprawić ocenę. Trzymam za ciebie kciuki, będzie z Ciebie dobry masażysta.
Anonymous - 2017-09-18, 14:01

Tylko praktyka czyni mistrza a wiedza sama przyjdzie z czasem.
Krysia1985 - 2017-10-04, 15:05

Ja zamierzam się wybrać na taki masaż i własnie szukam informacji na ten temat bo nie chciałabym żeby ktoś mi krzywdę zrobił...
chrupcia - 2017-12-27, 22:54

Krysia jak chcesz sie odprezyc to powiem ci z wlasnego doswiadczenia ze kapsula floatingowa jest duzo l;epszym rozwiazaniem niz masaz :D W Polsce to jeszcze nowość ale ja osobiscie przetestowalam kilka salonow SPA i najbardziej spodobalo mi sie w Jura floating w Częstochowie. Wychopdzisz zrelaksowana, odprezona i chetna do zycia :D niemalze jak nowonarodzona :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group