To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Otwarcie nowej działalności SPA i dodatkowe atrakcje

szymon2607 - 2015-11-07, 15:23
Temat postu: Otwarcie nowej działalności SPA i dodatkowe atrakcje
Witam wszystkich forumowiczów. Powiedzmy że jestem nowy w branży i myślałem o otwarciu własnego salonu masażu. Obawiam się jednak że sam stół nie wystarczy.
Myślałem nad dodatkowymi sposobami zarobku w takim studio a konkretniej o medycynie naturalnej czy jak kto woli niekonwencjonalnej. *(różne preparaty takie jak np. olej żywokostowy, jakieś regenerujące maści na bolące stawy z wyciągiem z kasztana czy mydło Aleppo antyseptyczne itp.)
I tu pojawia się pytanie... czy muszę być FARMACEUTĄ by sprzedawać takie produkty w SPA? Czy muszę odbyć jakieś dodatkowe kursy/szkolenia?
Może ktoś się rozwinął w podobnym kierunku i może mi pomóc. Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje.

massagewarsaw - 2015-11-08, 04:28

mysle, ze napisales to tylko po to, zeby wymienic nazwy produktow czyli plug
szymon2607 - 2015-11-08, 17:59

Dziękuje. Właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem.
Jesteś bardzo pomocny.

massagewarsaw - 2015-11-08, 18:06
Temat postu: Re: Otwarcie nowej działalności SPA i dodatkowe atrakcje
szymon2607 napisał/a:
czy muszę być FARMACEUTĄ by sprzedawać takie produkty w SPA?

po idiotycznym pytaniu nie spodziewaj sie nic innego , jak podejrzenia o intencje tego postu



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group