To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Ośrodki rehabilitacyjne - Rehabilitacja Kraków

Anonymous - 2017-10-19, 14:39
Temat postu: Rehabilitacja Kraków
Jeżeli chodzi o rehabilitacje w okolicach Krakowa, to mój wujek brał dwie serie zabiegów w prywatnym centrum rehabilitacji pani Beaty Pruszkowskiej. Usłyszał o tej pani od znajomego z pracy i z tego co wiem, jest bardzo zadowolony zarówno z terapii jak i z efektów jakie przynosi. Wujek jest po wstawieniu sztucznego biodra, po operacji nie był w stanie samodzielnie się poruszać. Teraz chodzi sam, bez kul wiec jak na moje oko rehabilitacja godna polecenia
Anonymous - 2017-10-25, 11:39
Temat postu: Test, just a test
Hello. And Bye.
Anonymous - 2017-10-31, 06:32
Temat postu: Rehabilitacja K
Poprzednia akcja nic nie dala poniewaz lepiej sie narzeka niz cos robi - a gdyby wszystko usprawnili, to na co bysmy narzekali
Anonymous - 2017-11-03, 12:55
Temat postu: Rehabilitacja K
moЕјe ktoЕ› z uЕјytkownikГіw forum byЕ‚by zainteresowany partycypacjД… w prenumeracie pisma Praktyczna Fizjoterapia i Rehabilitacja? Jednoosobowo jest dla mnie za droga. ZaleЕјy mi na dostД™pie online do portalu wiД™c pisma papierowe chД™tnie odstД…piД™ a kosztami siД™ podzielД™.
JeЕ›li ktoЕ› byЕ‚by zainteresowany, zapraszam.