To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Wizytówki i wszystko co z tym związane

Adam P - 2008-09-15, 17:38
Temat postu: Wizytówki i wszystko co z tym związane
A wieć jak podpowiadał Karol :) nowy temat i jedziemy z koksem :)

Ja wlasnie dumam nad swoja zeby jakos miała rece i nogi.

Może ktoś z Was chce sie "pochwalić" swoja prywatną?
pewnie nie ale warto zapytac :)

No dobra to co musimy umiejścic na tym małym kawałku papieru? żeby nie pominąc niczego :)

razem nam sie uda :)

massagewarsaw - 2008-09-15, 17:57
Temat postu: masaz warszawa
logo firmy, imie nazwisko, od kiedy kwalifikacje, czy ubezpieczony, nazwe profesjonalnego stowarzyszenia, adres pocztowy, numer telefonu, adres mailowy, strona internetowa.

niektorzy na odwrocie wyszczegolniaja swe terapie, ja na odwrocie mam tekst: "zostal zarezerwowany dla ciebie zabieg na (data) - prosze zadzwon, jesli go odwolujesz". Daje taka karte klientowi po zabiegu, gdy sie umawiamy na kolejny zabieg.

karton kredowany dwustronnie gramatura 350g - przod 2 kolory, tyl - czarny.

co dla mnie pracuje, to masowy wydruk wizytowek, w tysiacach, i zostawianie ich w kazdym mozliwym miejscu.

dobra wizytowka jest oznaka twojego profesjonalizmu, wiec wydaj pare zlotych na jej zaprojektowanie - mozesz miec ten sam projekt do konca twojej kariery zawodowej, zmieniajac ewentualnie tylko adres pocztowy

administrator - 2008-09-15, 19:40
Temat postu: Re: masaz warszawa
massagewarsaw napisał/a:
logo firmy, imie nazwisko, od kiedy kwalifikacje, czy ubezpieczony, nazwe profesjonalnego stowarzyszenia, adres pocztowy, numer telefonu, adres mailowy, strona internetowa.

Nie przesadzasz? Wystarczy logo firmy, Imie Nazwisko, Adres pocztowy, Numer telefonu, Strona www, Adres e-mail, Rodzaje zabiegów.

Po co to: od kiedy kwalifikacje, czy ubezpieczony, nazwe profesjonalnego stowarzyszenia ?? takie informacje już na miejscu u masażysty ? :wink:

Adam P - 2008-09-15, 20:31

jak ktoś ma jzu wyrobioną marke i wystarczy numer telefonu i nazwisko :P

ja tak wlasnie dzis pracuje nad wizytówkami-ulotkami.. cos takiego malego zeby mozna bylo ludziom rozdawac... narazie nei mam działalnosci wiec takei cos bedzie mi musialo wystarczyc.

wiadomo tytul moj immie nazwisko telefon roadzje zabiegów w jakiejs ladnej oprawie :) narazie duzo tego nie bede bral zobacze czy bedzie efekt

massagewarsaw - 2008-09-15, 21:31
Temat postu: masaz warszawa
zrob kartke pocztowa - na jednej stronie grafika, dwukolorowa, na drugiej teksts i adres, rozplanowany jak kartka pocztowa.

u dolu po lewej stronie mozez zostawic miejsce na wpisanie swego adresu i telefonu przez zainteresowanego i wyslanie poczta do ciebie - czasami klienci wola, zeby sie z nimi kontaktowac raczej niz sami inicjowac.

Truskawa - 2008-11-04, 07:51

Pierwszy odważny:)

Pochwalcie się wizytówkami. To wasz biznes.
Ktoś zobaczy może zadzwoni:)
Mam do tego papier firmowy i kopertę jeszcze:)
Ale nie wszystko na raz.

administrator - 2008-11-04, 10:52

Sam robiłes projekt ?

ps. Bardzo profesjonalna!

Truskawa - 2008-11-04, 17:07

Sam robilem bo jak pisalem w innym watku... nie mam kaski na zbyciu za duzo...
A co podoba sie??
Mam do tego zrobiona koperte jeszcze i papier firmowy(znaczy taki z logiem namiarem na firme i z tym fajnym maziajem zielonym)

administrator - 2008-11-04, 17:45

Truskawa napisał/a:
Sam robilem bo jak pisalem w innym watku... nie mam kaski na zbyciu za duzo...
A co podoba sie??
Mam do tego zrobiona koperte jeszcze i papier firmowy(znaczy taki z logiem namiarem na firme i z tym fajnym maziajem zielonym)

Bardzo się podoba. Powiedz mi w czym robiłeś ?

Truskawa - 2008-11-04, 17:51

Coreldraw 11:)
W niczym innym tylko ten programik.

administrator - 2008-11-04, 18:08

Truskawa napisał/a:
Coreldraw 11:)
W niczym innym tylko ten programik.

Na prawde fajnie ci wyszło gratuluje ;)

Adam P - 2008-11-04, 20:58

beee :( nie da sie powiekszyc :D
administrator - 2008-11-04, 21:14

Adam P napisał/a:
beee :( nie da sie powiekszyc :D

No właśnie tez zauważyłem że się nie da :(

Truskawa - 2008-11-04, 21:31

Ale marudzicie:P
Teraz sie da:)

administrator - 2008-11-05, 00:53

Trochę czcionka liter powinna być bardziej prosta tak mi się wydaje ale i tak to pełen profesjonalizm!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group