To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Egzamin zawodowy Technik masażysta - EGZAMIN ZAWODOWY CZERWIEC 2015

Stasia - 2015-04-20, 12:00

no nie wydaje mi się :grin: bo jakoś w szkole do której chodzę osoby mające Egzamin mówiły że wiedzą wszystko z forum... nie mówię ,że z bóg wie jakim wyprzedzeniem tylko rozbieżność egzaminu w czasie przecież jest ktoś może mieć 16 a ktoś 19 proste, "I egzamin próbny w ostatniej chwili ?" każda szkoła podchodzi do tego indywidualnie w niektórych nie ma czegoś takiego w ogóle ... No właśnie jeśli zacznie się w 2 tygodniu Czerwca to ktoś już będzie coś wiedział w TEMACIE :mrgreen:
massagewarsaw - 2015-04-20, 13:59

Stasia napisał/a:
no nie wydaje mi się :grin: bo jakoś w szkole do której chodzę osoby mające Egzamin mówiły że wiedzą wszystko z forum

stasia, zaprzeczasz sobie, podwazajac, ze informacji w szkolach bylo niewiele, przyszla pozno i byla sprzeczna od wczesniejszych wiadomosci, jednoczesnie wskazujac forum, jako zrodlo rzeczowej info.

zdajacy dowiadywali sie z forum, bo od nauczycieli i dyrekcji niewiele bylo. Wspolnym wkladem, z roznych zrodel, udalo sie odsiac plotki i od rzeczowych wiadomosci.

polecam ci watek, o ktorym juz wspomnialem http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=3403

Stasia - 2015-04-21, 15:15

Pisze co wiem , a nie co czytam na forum... Wydaje mi się , że dalsza dyskusja jest zbędna. Myślę, że każdy by chciał dowiedzieć się jak najwięcej na temat EGZAMINU, a nie czytać jakieś wpisy odbiegające od zamierzonego celu. Pozdrawiam :wink:
adria - 2015-04-21, 17:13

pinczer napisał/a:
Egzamin praktyczny jest od 16 do 19 czerwca 2015 r (wzięte ze strony OKE)
nie mogę znaleśc własnie informacji które miasto będzie pierwsze :(
a Wy dziewczyny z jakiego województwa jestescie?


Ja z podkarpackiego. a Ty ? a i kiedy masz egzamin ? bo jakoś nie kojarzę czy cos pisałes na ten temat :-)

pinczer - 2015-04-21, 18:35

Ja pomorskie , podobno mamy 18-19, dokładnie jeszcze nikt nic nie mówi, czas goni a tu jeszcze duzo niewiadomych ....
Myslałem że więcej ludziom będzie zależało na wymianie swoich doświadczen,przypuszczeń na temat egzaminu na tym forum .

adria - 2015-04-21, 21:00

pinczer napisał/a:
Ja pomorskie , podobno mamy 18-19, dokładnie jeszcze nikt nic nie mówi, czas goni a tu jeszcze duzo niewiadomych ....
Myslałem że więcej ludziom będzie zależało na wymianie swoich doświadczen,przypuszczeń na temat egzaminu na tym forum .


Ja też tak myślałam.. a tu troszkę lipa.

Lisbeth - 2015-04-21, 23:50

U nas egzamin praktyczny jest 13 czerwca...i w sumie tyle wiemy.
massagewarsaw - 2015-04-22, 08:44

pincher, adria, to strzelajcie.

a przy okazji mozecie zaprosic tu swoich kolegow z klasy i nauczycieli

pinczer - 2015-04-22, 10:31

massagewarsaw napisał/a:
pincher, adria, to strzelajcie.

a przy okazji mozecie zaprosic tu swoich kolegow z klasy i nauczycieli



Wyczuwam złośliwość ..

massagewarsaw - 2015-04-22, 10:52

pinczer napisał/a:

Wyczuwam złośliwość ..

tak, po raz drugi w stosunku do ciebie i kolejny raz w tym watku.

zamiast przysiasc do powtorki calego malo znanego sobie materialu z zapalem, to stresujecie sie i ograniczacie swoja zdolnosc nauki. Jest to strata waszego czasu i wszystkich zasubskrybowanych.

Stasia - 2015-04-22, 12:57

Lisbeth napisał/a:
U nas egzamin praktyczny jest 13 czerwca...i w sumie tyle wiemy.

to macie wcześniej niż My, a jesteście podzieleni na kilka dni czy cała grupa ma tego 13 Czerwca :wink: ?

pinczer - 2015-04-22, 16:39

massagewarsaw Jesli chodzi o mój wolny czas to go nie marnuje, bo każdą wolną chwile poświecam nauce. A to że niektórzy sobie popiszą o swoich przypuszczeniach lub wątpliwościach to chyba od tego jest forum.
Mniejsza z tym....pozdrawiam :razz:

adria - 2015-04-22, 17:26

no własnie... też tak uważam że po to jest forum i rozmawiamy o tym co nas aktualnie interesuje. A nauka nauką... wiadomo że bez tego ani rusz na egzaminie. Doprawdy nie wiem o co w ogóle Ci chodziło.. wygląda na to że nie można porozmawiać na temat przypuszczeń bo od razu jest złośliwość z czyjejś strony.

Stasia: no u mnie jesteśmy podzieleni na grupy wiec na pewno nie będą wszyscy mieli w jednakowym czasie egzaminu tzn całą klasą. a nie wiem jak tam u Pinczera ;-) .

pinczer - 2015-04-22, 19:58

Niestety my tez mamy być podzieleni: na rano i po poludniu
Stasia - 2015-04-22, 21:59

U mnie ma wyglądać to tak, że każdy będzie losował termin 17/18/19 Czerwca , następnie godzinę , na każdą z godzin przypadać będą dwie osoby :wink: Macie wszystkie informację na temat Przygotowania stanowiska,Masażu , zakończenia zabiegu ? bo my ostatnio na każdej lekcji to wałkujemy więc mogę Pomoc :razz:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group