To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Egzamin zawodowy Technik masażysta - EGZAMIN ZAWODOWY CZERWIEC 2015

baananowaa - 2015-04-12, 10:37
Temat postu: EGZAMIN ZAWODOWY CZERWIEC 2015
Egzamin się zbliża, chyba nadszedł czas, aby podzielić się swoimi informacjami, przypuszczeniami, a także testami :)
massagewarsaw - 2015-04-12, 16:08

sa 4 watki o egzaminie 2014 i styczen 15, w tym jeden przypiety, w ktorych wszystko jest.

egzamin sie nie zmienia, klucz do praktycznego podany, a sam egzamin praktyczny bedzie latwy, bo komisje same nie wiedza, na czym stoja.

a w zgadywanki mozna sie bawic.

ty zaczynasz

pinczer - 2015-04-14, 22:33
Temat postu: egzamin zawodowy czerwiec 2015
A może jednak ktoś cos wie, co ewentualnie może być na egzaminie w czerwcu :(
skoro na ostatnim było podudzie masaż klasyczny , plecy też już były...
Przygotowuje się do niego , i zaczynam się już denerwować :shock:

Lisbeth - 2015-04-15, 00:12

massagewarsaw napisał/a:


[...] a sam egzamin praktyczny bedzie latwy, bo komisje sami nie wiedza, na czym stoja.



Obyś miał rację, bo nie wiem jak to wygląda u innych, nie wiem czy się coś zmieniło, ale u nas w szkole to praktycznie nie ma żadnego przepływu informacji jak egzamin praktyczny będzie wyglądał, trzeba wszystkiego się dowiadywać na własną rękę, choćby z tego forum (Może jestem z innej planety, ale dla mnie osobiście takie totalne olanie ludzi i zero info ze strony szkoły jest delikatnie ujmując szokujące).

massagewarsaw - 2015-04-15, 01:48
Temat postu: Re: egzamin zawodowy czerwiec 2015
pinczer napisał/a:
A może jednak ktoś cos wie, co ewentualnie może być na egzaminie w czerwcu :(
skoro na ostatnim było podudzie masaż klasyczny , plecy też już były...
Przygotowuje się do niego , i zaczynam się już denerwować :shock:

powiem ci w zaufaniu, ze bedzie drenaz limfatyczny twarzy. Tylko nikomu nie mow, bo to scisla tajemnica wagi panstwowej (urzednik ministerstwa moze pojsc do ciupy na pare lat).

mam nadzieje, ze cie juz uspokoilem i pojdziesz spac

pinczer - 2015-04-15, 16:55

Widzę ze ktoś tu ma duże poczucie humoru :)
ale to dobrze, jedni sie stresują a innym dopisuje humor :)
P.S uspokoiłes mnie hehe

adria - 2015-04-16, 21:03

Ja bym obstawiała segmentarny.
massagewarsaw - 2015-04-17, 09:13

adria napisał/a:
Ja bym obstawiała segmentarny.

to jest "poinformowane zgadywanie", wrozka czy strzelanie w ciemno?

adria - 2015-04-17, 16:55

strzelanie w ciemno tylko.. niestety. :-)
Obym się mylila.

Stasia - 2015-04-19, 20:37

Witam :wink: z tego co mi wiadomo EGZAMINY są w różnych terminach w zależności od Szkoły , więc lepiej zapytać kiedy macie Terminy egzaminu ??? w tamtym roku było wiadomo sporo na temat egzaminu , a dodam że wszyscy mieli ten sam egzamin i masowali tą samą część ciała.
U mnie egzaminy są przewidziane na 17,18,19 CZERWCA(część praktyczna) a u WAS ??? :grin:

adria - 2015-04-19, 20:40

Stasia : u mnie tak samo... tez gdzie tak :-) 17-18 nie wiem kiedy dokladnie mi przypadnie. a ciekawe kiedy w ogole sie zaczynają.. czy my mamy pierwsze ? już..
Stasia - 2015-04-19, 20:44

Płock , nie wiem czy ten termin jest pierwszym , miło jakby inni wypowiedzieli się na ten temat , wspólnymi siłami zawsze można coś zdziałać :grin: :smile:
adria - 2015-04-19, 20:45

no właśnie.. może jeszcze się ktoś odezwie.
pinczer - 2015-04-19, 21:16

Egzamin praktyczny jest od 16 do 19 czerwca 2015 r (wzięte ze strony OKE)
nie mogę znaleśc własnie informacji które miasto będzie pierwsze :(
a Wy dziewczyny z jakiego województwa jestescie?

massagewarsaw - 2015-04-19, 21:18

Stasia napisał/a:
w tamtym roku było wiadomo sporo na temat egzaminu , a dodam że wszyscy mieli ten sam egzamin i masowali tą samą część ciała.

nie, w ubieglym roku byl pierwszy w nowym formacie, nic nie bylo wiadome, komisje dostaly regulamin w ostatnich dniach, egzaminy probne tez odbywaly sie w ostatniej chwili. Poczytaj sobie sasiednie 3 watki (jeden z nich przypiety) o 2014.

wlasnie dlatego egzamin byl bardzo prosty i dlatego zdawalnosc byla bliska 100%.

swiadczac po egzaminie styczniowym, ten letni powinien byc tez latwy.

w tym roku egzamin letni jest pozniej, przeciagniety nawet do poczatku lipca. W ubieglym roku trwal 4 tygodnie, wiec w tym roku powinien sie zaczac w drugim tygodniu czerwca.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group