To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Statystyka usług masażu w Warszawie

JacekG - 2015-03-12, 10:52
Temat postu: Statystyka usług masażu w Warszawie
Dzień dobry,
Szukam informacji statystycznych na temat masażu w Warszawie. Szczególnie ilości puntków usługowych, przyblizonej ilości osób zatrudnionych w branży itp. Jest mi to potrzebne do wniosku o dofinansowanie własnej działalności. Próbowałem znaleźć to na stronach GUS-u, ale to jest ... ocean liczb!
Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam,

Jacek

massagewarsaw - 2015-03-12, 14:55

jak ci potrzeba, to to zrob. Natepnie wpisz dane w tym watku
Anonymous - 2015-04-29, 11:25

Sprawdzony sposób, spisanie wszystkich dostępnych firm z głównych portali reklamowych i za pomocą słów kluczowych. Statystyki Gusu dot. tej branży (jeśli w ogóle takowe istnieją)niewiele mają wspólnego z rzeczywistością a rynek jest przecież płynny. Dlatego najbardziej miarodajne mogą być tylko własne badania, wszelkie gabinety w dzisiejszych czasach posiadają reklamę internetową, nie ma chyba już firmy której śladu nie byłoby w internecie. :smile:
uzalek - 2015-06-12, 13:13

Ja zaczą bym od wpisania odpowiednich słów kluczowych w google i zobaczenia co tam się pojawi. Popularnoąść takiego zapytania można też ocenić dzięki narzędziom googla do projektowania kampanii adwords.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group