To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Sprzęt oraz akcesoria do masażu - Jaki fotel biurowy kupić?

gtq - 2015-01-30, 13:05
Temat postu: Jaki fotel biurowy kupić?
Witam, zamierzam kupić jakiś fotel/krzesło obrotowe do biurka. Na co zwrócić uwagę? Na allegro za 159 zł jest fotel biurowy xenox, ale nie wiem czy będzie on odpowiedni - przede wszystkim dla mojego kręgosłupa.
Czy ktoś bardziej doświadczony mógłby polecić jakiś produkt?

DamianSmiling - 2015-02-10, 11:01

Za tyle pieniędzy nie kupisz dobrego i wygodnego krzesła do biurka nigdy. 500 zł to chyba takie minimum. Może jeśli dobrze poszukasz to znajdziesz. Najważniejsze to aby miał oparcie, który stawia opór przy odchylaniu się do tyłu oraz, aby sięgało nam do wysokości barków, aby te mogły na nim komfortowo spoczywać. Warto również zwrócić uwagę na oparcia pod łokcie, dobrze by było jakby były miękkie, wtedy łokcie nie cierpią.
BabaJaga - 2015-02-13, 13:54

Też mi się wydaje, że ta piewsza proponowana kwota jest zbyt niska na sprzęt przyzwoitej jakości.
massagewarsaw - 2015-02-13, 14:09

Na bole plecow poleca sie klekosiad, jest on bez oparcia, bo ma na celu wzmocnienie miesni plecow. Rowniez mozna siadac na duzej pilce rehabilitacyjnej, z tego samego powodu.

Gdy jedna z form siedzenia przestaje byc wygodna czy nam sie znudzi, to zmieniamy na inna.

Warto tez miec masazer nakladany na fotel/krzeslo. Najtansze sa te uzywane w samochodach. Dodatkowo masazery maja funkcje ogrzewania, cieplo moze ulzyc bol.

Szukaj na forum artykulow o dobieraniu fotela, powinno cos byc

Pandora - 2015-09-29, 12:08

Dobry, skórzany fotel + masażer + ruch i skończą się Twoje problemy z plecami :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group