To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Artykuły o Fizjoterapii, Rehabilitacji - Artykuł z czasopisma Fizjoterapia Polska potrzebny

19robertoo64 - 2014-12-22, 21:40
Temat postu: Artykuł z czasopisma Fizjoterapia Polska potrzebny
Witajcie koledzy i koleżanki. Zwracam się do was z uprzejmą prośbą mianowicie jest mi potrzebny artykuł z czasopisma Fizjoterapia Polska dokladnie z roku 2003 numer 4. Konkretnie chodzi o artykuł: "ERGONOMICZNE ASPEKTY PRACY FIZJOTERAPEUTY" ma ktoś może ten konkretny numer z tym artykułem?? serdecznie pozdrawiam

p.s jeśli zły dział proszę o przeniesienie do właściwego

massagewarsaw - 2014-12-23, 02:18

jest na chomiku.

mozesz szukac autorow, np na fejsie i poprosic o kopie O[lga] Nowotny-Czupryna, J[anusz] Nowotny, A[nna] Brzęk.

jesli znajdziesz, to wstaw na forum, przyda sie innym

19robertoo64 - 2014-12-23, 19:23

właśnie na chomiku szukałem i nie znalazłem a wątpie, by udało się dostać kopię od autorów biorąc pod uwagę to, że każda ze stron na tym zarabia tak jak w przypadku czasopisma na ratunek. Czasopismo - sprzedaż autor - kasa za napisanie.
massagewarsaw - 2014-12-24, 03:26

wpisz tytul artykulu w cudzymslowie i na drugiej stronie wynikow googla bedzie chomik.

autorzy juz dostali swoje honorarium, nie dostaja ich wiecej. W zasadzie w ich interesie naukowym jest, zeby ich praca byla cytowana, wiec warto probowac kontaktowac sie z nimi bezposednio.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group