To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Dyplom na masaż klasyczny I i II stopień - Działalność gosp.

Relaxmasaż - 2014-11-28, 13:30
Temat postu: Dyplom na masaż klasyczny I i II stopień - Działalność gosp.
Cześć!
Posiadam dyplom na masaż klasyczny I i II stopnia, nie jestem fizjoterapeutą, skończyłem studia magisterskie w całkiem innym kierunku związanym z rozrywką (gra na bębnach i instrumentach strunowych), po szkole średniej przed studiami uczęszczałem do studium medycznego gdzie miałem takie przedmioty jak anatomia, psychologia, terapia zajęciowa, rehabilitacja, patologia, biomedyczne podstawy rozwoju człowieka, ponadto na studiach miałem dużo psychologii, pedagogiki, też m.in. biomedyczne podstawy rozwoju i wychowania czy pierwsza pomoc.

Na kursie odkryłem że mam coś z tymi masażami i wychodzi mi to, znajomi których masowałem też tak uważają.

Postanowiłem zaryzykować i założyć własną działalność gosp. - masaże z dojazdem do domu.
Akurat tak się złożyło że będąc zarejestrowanym jako bezrobotny w Pup, pojawiły się środki które udało mi się pozyskać.
Moje pytanie brzmi następująco: Jakie PKD wybrać jako podstawowe w moim przypadku 9604.Z czy 86.90.A???
i czy jeśli 96.04.Z to czy mogę wykonywać masaże z dojazdem? Rozumiem że przy tym PKD nie mogę wykonywać masaży leczniczych..


Proszę odpowiadajcie, szybko muszę podjąć decyzję , z góry dziękuje serdecznie :)
Pozdrawiam!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group